Wpis z mikrobloga

Ogólnie to miałem już kilka kont na #tinder i na #badoo, spotkałem sie z kilkoma loszkami, było lepiej i gorzej więc można powiedzieć, że już troche jestem obyty i wtrące swoje trzy grosze. Owszem, laski mają często śmieszne wymagania, jakieś żałosne opisy, które możemy tu zobaczyć, czasem nawet nie odpiszą po sparowaniu (fuck logic ale ok xd) Ale gdy założyłem konto na #fotkapl mój żenometr #!$%@?ł na marsa i wyprzedził o kilkaset lat świetlnych misje Elona Muska. To co tam faceci wypisują różowym pod zdjęciami to się w pale nie mieści. "Jesteś śliczna, napisz na priv" "ale piękne stupki" "piękne ciałko pieściłbym" itd itd. Wcześniej mając tylko tinder i badoo nie dało się tego zauważyć. Czasem laski sie skarżyły, że faceci składają im głupie propozycje, wysyłają zdjęcia pindoli.. myślałem, że przesadzają. Ale to prawda i wstyd mi za moją płeć. Napisze taki jeden z drugim do fajnej laski, a ta już traci wtedy wiarę, że pozna kogoś normalnego i usuwa konto. Przez to porządne chłopaki z piwnicy mają mniejsze szanse na znalezienie swojej różowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 10
Ale to prawda i wstyd mi za moją płeć.


@kamoO94: Nie skomentuje tego.

Napisze taki jeden z drugim do fajnej laski, a ta już traci wtedy wiarę, że pozna kogoś normalnego i usuwa konto. Przez to porządne chłopaki z piwnicy mają mniejsze szanse na znalezienie swojej różowej ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kamoO94: A jak różowe na tinderze kolekcjonują pokemony i nie chce im się odpisać albo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamoO94: koleżka mówiła że na tinderze dostawała głównie propozycji seksu za pieniądze, ogólnie poziom oblechów ogromny, niewiele większy niż tutaj:-D
Moim faworytem jest komentarz z screena którego wrzuciłem "dostałabyś combo na powitanie" pozostawiam to do otwartej interpretacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)