Wpis z mikrobloga

Szukam nowej pracy, chciałbym w jakimś większym korpo ale myślę że to nie jest jeszcze ten czas. Przez ostatnie 12 wiele poczyniłem w kwestiach związanych z social skillem ale dalej nawiązywanie relacji z obcymi ludźmi jest dla mnie trudne.
Brak mi też innych kompetencji bo po szkole poszedłem od razu do pracy na magazynie.
Znalazłem jedną ofertę i w środę za tydzień mam rozmowę rekrutacyjną w małej firmie. Coś na zasadzie call center.
Mam nadzieję, że się uda. Małymi kroczkami do wyjścia z przegrywu, przynajmniej ekonomicznego. Potem zobaczymy.
#przegryw #pracbaza #depresja #fobiaspoleczna
  • 7
@Sensu_Stricto: to nie jest na zasadzie, że kogoś nienawidzę. Po prostu przy kontakcie z nieznanym, szczególnie z ludźmi ogarnia cię strach i jedyne czego chcesz to uciec w bezpieczne miejsce. Właśnie po to taka praca - mieć kontakt z ludźmi. Mogę ich nienawidzić ale nie chcę przed nimi uciekać.
@przegryw_boomer: W poprzedniej pracy (księgowość w małym korpo) przyszedł tak do mnie jeden typek. Rozwoził wtedy paczki dla poczty-polskiej (potrzebowaliśmy kogokolwiek do wypisywania wz i fv na już). W pierwszy dzień usłyszałam od niego "zajebiście, przecież wy tu tylko siedzicie i pijecie kawę". Nie wytrzymał 2 tygodni.. Ale Powodzenia!