Wpis z mikrobloga

Przez taką formę "protestów", zawsze mam cichą nadzieję że tacy ludzie nie dostaną nic (ani grosza) z tego co oczekują.

Życzę przeogromnych kar protestującym i współczuję ludziom którzy dzisiaj akurat musieli podróżować w swoich własnych prywatnych sprawach, a wszystko szlag trafi przez 30 wąsatych januszy lol.

Na szczęście z tego co widzę, udało się już załatwić sprawę:

Szanowni państwo, Po zakończeniu nielegalnej blokady torów kolejowych, zostaje przywracany regularny ruch pociągów. Opóźnienia pociągów mogą potrwać do końca doby. Przepraszamy za wynikłe utrudnienia.

#pkp
Kakaladze - Przez taką formę "protestów", zawsze mam cichą nadzieję że tacy ludzie ni...

źródło: comment_4J5MCMOurnKr2nfFAGfXQfR9qEe5svVe.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kakaladze: czyli jak mieli wyegzekwować pieniądze od PKP kiedy zwykle prośby nie działały. To nie 10k a setki tysięcy. Mam nadzieję, że ktoś tobie nie da wypłaty akurat na święta.
  • Odpowiedz
@BajerOp: A skąd wiesz jak to jest od wewnątrz? Dlatego że ktoś protestuje to znaczy że na pewno ma rację czy o co chodzi?

1. Co ma dać ten protest? Spowoduje straty wśród spółek niezależnych od PKP PLK, które poniosą autentycznie straty i mogę próbować wyegzekwować odszkodowanie od firmy.

2. Może ma zwrócić uwagę ludzi na ten problem? No to chyba nie wyszło, bo ludzie raczej się na nich tylko wku***ą.
  • Odpowiedz
  • 2
@Kakaladze I teraz pociągi oczekujące na opóźnione, oczekujące na te oczekujące, opóźnione przez przepuszczanie opóźnionych i cyk w całym kraju wszystko się psuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz