Wpis z mikrobloga

Strasznie dziwny zbieg okoliczności się wydarzył.
Na początku przesunąłem ze 3-4 brzydkie w lewo, potem uznałem, że już mi się nie chce w to grać i leci wszystko na prawo. Ostatnim profilem przesuniętym w prawo był mój crush sprzed 2 lat.
Myślę sobie, że szkoda, chętnie zobaczyłbym co napisała w profilu. Przechodzę do par i wracam do okna gry. Okazało się, że był bug i właśnie ona była tą 51 przesuniętą w prawo, na wszelki skopiowałem link do profilu. Myślicie, że to znak żebym dał superlike'a? Nie wiem jakie było prawdopodobieństwo tego zdarzenia, ale w #!$%@? małe.
#tinder
  • 16
@Simon3D To raczej nie jest zbieg okoliczności, Twoja podświadomość ciągle ma zakodowane że chcesz być z tą dziewczyną i dazy do tego, żeby Cie z nią parowalo. A że ma większe możliwości niż Ty, to jej się udało.
@Simon3D takie "cuda" można też wywoływać jak się potrafi współpracować z podswiadomoscia, robiłem już to. Trochę jest o tym w książce The Secret, ale tam autor bredzi o jakiejś modlitwie do wszechświata, kiedy tak naprawdę chodzi o podświadomość. Lepsza jest autohipnozy. Od kiedy mam te wiedzę w żadne przypadki już nie wierzę.
@LemurChmur tak samo jak nie od Ciebie zależy, se ktoś o kimś myślisz nagle Cie spotka w innym mieście lub kraju, bo zepsuł się pociąg, itp. Rzeczy. A jednak się zdarza i można to wywoływać
@dewanderer: To wszystko to jest zbieg okoliczności, tylko komuś się wydaje że to coś znaczy. Nie zwróciłbyś aż tak uwagi na tego spotkanego gościa gdybyś akurat wcześniej przypadkiem o nim nie pomyślał. Trochę podobna sytuacja jak o czymś przeczytasz i potem to zaczynasz zauważać w wielu znanych już miejscach, ale nie zwracałeś wcześniej na to uwagi. Twoja podświadomość nie ma żadnego bezpośredniego wpływu na obiekty zewnętrzne, jedynie może mieć na Twoje
@LemurChmur no właśnie wydaje się, że można wpłynąć również na świat zewnętrzny. Ale klocil się nie będę, bo Ty też mądrze piszesz, a nie chce mi się aż tyle dyskutować i nie planuje dzisiaj zmieniać swoich przekonań w tej kwestii, więc nie będę marnować Twojego czasu. Idę zaraz drineczka zrobić bo dopiero po pracy jestem. Miłego weekendu Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: