Wpis z mikrobloga

nie rozumiem, skąd na wykopie takie oburzenie, że Ukraińcy wyłapują uciekinierów, którzy nie chcą walczyć w wojnie na Ukrainie.
słuchajcie, lewaki, obowiązkiem każdego człowieka jest obrona swojej ojczyzny. więc dobrze, że Ukraińcy to egzekwują.

jak czytam nerupków i innych lewaków, którzy wyją, że za Polskę by nigdy nie walczyli, to mam ochotę taką gnidę tylko opluć. widać, że rodzice ich nie wychowali.

problemem jest jedynie to, że Ukraina różnicuje ze względu na płeć, że ukraińskie Julki bawią się na zachodzie, podczas gdy ich rówieśnicy giną na polu walki.
tu nie ma dobrego rozwiązania, trzeba wziąć pod uwagę, że biologicznie dla narodu kobieta jest znacznie ważniejsza. kobiety są zasobem danego narodu, dlatego też chociażby powinny mieć prawny zakaz puszczania się z obcokrajowcami. ale to już inny temat.

reasumując: lewusy, waszym psim obowiązkiem jest walka za swoją Ojczyznę.

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 100
@smakowity_serek: "ale to nie moja ojczyzna, ja tutylko mieszkam, jestem obywatelem świata..."
"Kobiety mogą być w wojsku ale tylko jako oficerowie, na tyłach i w sztabach min.50% kobiet w zarządach a jak ich nie ma to trzeba wprowadzić... jeśli chcą."
@smakowity_serek: Już idę bronić ojczyzny która mi tylko zabiera i nie daje nic w zamian, już idę bronić polityków, którzy będą na drugiej stronie kontynentu w razie wybuchu wojny, a tacy jak my będziemy w okopach, już idę bronić kobiet, które nie szanują swoich mężczyzn, idę bronić ojczyzny w której jestem obywatelem drugiej kategorii.
nie rozumiem, skąd na wykopie takie oburzenie, że Ukraińcy wyłapują uciekinierów, którzy nie chcą walczyć w wojnie na Ukrainie.


@smakowity_serek: Ha Tfu na ciebie. Nigdy bym nawet nie próbował walczyć za polskę! Co ci ten kraj dał? Łupi cię w wszystkich prawach i podatkach... w razie czego zdechniesz w okopie dla Tuska Czy Jaruśia. Ja sobie spokojnie przeczekam w innym kraju :)
obrona ojczyzny której się nawet nie wybiera? Gdzie bogatsi mogą kupić sobie przywilej nieuczestniczenia w wojnie?


@Wykobeczka: matki też się nie wybiera, a jednak się ją kocha. jeśli ktoś nie kocha swojej ojczyzny, to jest człowiekiem gorszego sortu.
ale co do drugiej kwestii masz rację, to jest patologia i tak być nie powinno.
@artur-hemingway jak wyżej, masz dużo racji w tym co piszesz, dlatego należy to zmienić.
@N331 i ty też
@smakowity_serek:

jak wyżej, masz dużo racji w tym co piszesz, dlatego należy to zmienić.


Nikt tego nie zmieni, mamy ujemny przyrost naturalny i nie naprawi się go bez wojen i zniszczeń, Ukraina to dopiero początek, świat zaraz zacznie potrzebować kolejnego boomu jak po 2 wojnie światowej, a nie rozwiążemy tego zmuszając ludzi do robienia dzieci.
@smakowity_serek: Jak chcesz to zrobić, gdy ludzie nie potrafią się utrzymać nie mając dzieci? Jak sobie to wyobrażasz, gdy do kogoś komu ledwo starcza na czynsz dasz obowiązek posiadania dziecka? Takiego dziecko tylko odziedziczy biedę, w sumie to byłoby nawet dobre dla tych którzy by decydowali o tym czy masz mieć dziecko, bo to dla nich kolejny niewolnik, więc nie ma znaczenia, czy będzie miał dobre, czy złe warunki, takie dziecko
Już idę bronić ojczyzny która mi tylko zabiera i nie daje nic w zamian, już idę bronić polityków, którzy będą na drugiej stronie kontynentu w razie wybuchu wojny, a tacy jak my będziemy w okopach, już idę bronić kobiet, które nie szanują swoich mężczyzn, idę bronić ojczyzny w której jestem obywatelem drugiej kategorii.


@artur-hemingway: Najważniejsze co masz to twoje własne życie, ale i tak z lewa i prawa się słyszy o
@smakowity_serek: Jak chcesz opodatkować bogaczy, którzy sami piszą prawo stojąc nad politykami, którym płacą za przyklepanie tego prawa? Nie da się z nimi nic zrobić, bo nie ma niezależnych polityków, a ci którzy dzisiaj są niezależni szybko staną się zależni, gdy po zdobyciu władzy ktoś im grzecznie wyjaśni dla kogo mają pracować.
@smakowity_serek: Nie, pozostało wziąć sprawy w swoje ręce, bo to nie są ludzie, których można wybierać w głosowaniu albo skazać przed sądem, ponieważ stoją ponad prawem, a nie wybierzesz ich, bo nie są politykami, tylko pracodawcami polityków. Jak ludzie sami się ich nie pozbędą to nie da się ich pozbyć w cywilizowany sposób, bo prawo jest skonstruowane tak, żeby to nie było możliwe, prawnie/legalnie są nietykalni, więc cywilizowane sposoby tutaj nic
Gdybym był śmiertelnie chory już bym polował na Kurskiego i Kaczyńskiego. To jest prawdziwy patriotyzm. Trafne rozpoznanie wroga a nie gęsiego do piekła w imię partyjniaków


@ITcrowd: Zgadzam się w 100%, oby takich patriotów więcej. Patriotyzm to jest odsunięcie siłą szkodników od władzy i wprowadzenie cywilizacji do Polski, a nie walka za ojczyznę dopiero gdy wróg zewnętrzny zaatakuje i co mają ludzie walczyć wtedy za Polskę, aby nadal sobie mogli szkodnicy