Wpis z mikrobloga

nie rozumiem, skąd na wykopie takie oburzenie, że Ukraińcy wyłapują uciekinierów, którzy nie chcą walczyć w wojnie na Ukrainie.
słuchajcie, lewaki, obowiązkiem każdego człowieka jest obrona swojej ojczyzny. więc dobrze, że Ukraińcy to egzekwują.

jak czytam nerupków i innych lewaków, którzy wyją, że za Polskę by nigdy nie walczyli, to mam ochotę taką gnidę tylko opluć. widać, że rodzice ich nie wychowali.

problemem jest jedynie to, że Ukraina różnicuje ze względu na płeć, że ukraińskie Julki bawią się na zachodzie, podczas gdy ich rówieśnicy giną na polu walki.
tu nie ma dobrego rozwiązania, trzeba wziąć pod uwagę, że biologicznie dla narodu kobieta jest znacznie ważniejsza. kobiety są zasobem danego narodu, dlatego też chociażby powinny mieć prawny zakaz puszczania się z obcokrajowcami. ale to już inny temat.

reasumując: lewusy, waszym psim obowiązkiem jest walka za swoją Ojczyznę.

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 100
@smakowity_serek: pewnie trolling, ale mam takie spostrzezenie - najlepsze jest to ze to co piszesz to chyba najlepsza metoda aby przekonac ludzi do obrony kraju, argumenty o honorze, tchorzostwie, bo tak wypada. Wszystko co cisnie psychike, byle tylko nikt nie zaczal trzezwo myslec - bo wtedy zauwazy ze branie udzialu w obronie kraju sie zupelnie jednostce nie oplaca, i niezaleznie od wyniku wojny ktos kto tego unikal bedzie w lepszej sytuacji
słuchajcie, lewaki, obowiązkiem każdego człowieka jest obrona swojej ojczyzny


@smakowity_serek: narzuconym przez władzę która te wojny wywołuje albo pozwala na jej wywołanie. A ludzie chcą żyć, więc chcąc żyć uciekają. Jeśli masz za złe ludziom że chcą żyć to jesteś zwykłym faszystowskim szkodnikiem którego miejsce jest w izolacji.
Jeśli jeszcze nie zauważyłeś to ten twój wysryw można idealnie zastosować do ruskich. Masz im za złe, że zmuszają do walki swoich obywateli?
Z p0lski też ludzie będą uciekać w razie wojny bo władza nie daje ludziom powodów aby walczyć.


@PozdroPocwicz: miejmy nadzieję, że do wojy nigdy nie dojdzie. a jeśli już niestety dojdzie, to miejmy nadzieję, że zostaną zamknięte granice, by żadni zdrajcy nie uciekli.
@smakowity_serek: prawda zabolała i się zesrałeś do moderacji, więc napiszę jeszcze raz, delikatniej żeby nie urazić twoich prawackich uczuć. Kto ma głowę na karku to ucieknie, bo ty i reszta prawicowców jest łasa na kasę, a ci co zostaną w oczach swojej patri0tycznej władzy dalej będzie zwykłym workiem mięsa do zmielenia w imię interesów biznesowych.
jeśli ktoś nie kocha swojej ojczyzny, to jest człowiekiem gorszego sortu.


@smakowity_serek: Tymczasem to Polska jest ojczyzną gorszego sortu :]
Raz to państwo jest Polską Republiką Ludową, a innym razem kondominium rosyjsko-watykańskim pod pisowskim zarządem powierNICZYM. (σ ͜ʖσ)
w pislandzie możesz zostać skazany za ten komentarz nawet na karę więzienia xD

@PozdroPocwicz: Za obrażenie jakiejś książki - też :]
Polska jest państwem bezprawia, szczególnie ostatnio, co udowadnia sama władza, która nawet własnego prawa nie przestrzega, którego strzec powinna ¯\(ツ)/¯
@smakowity_serek: 3 RP powstała dzięki solidarności i do teraz stoi dzięki solidarności. Tyle, że jest to solidarność biedniejszych obywateli w kierunku tych bogatszych i niezbyt działa to w drugą stronę.

@smakowity_serek wartości konserwatywne, patriotyczne itd. ? Po długich rozmyślaniach doszedłem do wniosku, że wartości które działają na Twoją szkodę, niszczą Twoje szanse, są tylko kulą u nogi i sprawiają, że dzięki nim korzysta każdy poza Tobą samym - są bez sensu.
@PozdroPocwicz: nie obchodzi mnie to co by o mnie pomyślał jakiś chłop który miał równo sprany umysł ,,patriotyzmem" co i dzisiejsi patrioci. Wartości mam swoje własne i uważam je za lepsze od tych, które wciska się na siłę w ramach systemu edukacji.
Nie jest mi głupio. Sądzę, że gdyby powstaniec warszawski widział dzisiejszą opozycję, dzisiejszą Polską politykę, marsze i strajki kobiet itp. To jemu byłoby głupio, że o to walczył.
@PozdroPocwicz: no to fajnie, że myślimy podobnie. Papież polak był spoko ale to nie powód żeby iść narażać się (bezsensownie) na śmierć w obronie jego wartości, z których ja osobiście niczego nie mam. Jeśli wybuchłaby wojna i poszedłbym bronić Polski to na pewno nie z powodu papieża albo patriotyzmu, a:
- z przymusu, władza zaciągnęłaby mnie do wojska i nie miał bym niczego do powiedzenia,
- ewentualnie z racji wykonywanego zawodu
tu nie ma dobrego rozwiązania, trzeba wziąć pod uwagę, że biologicznie dla narodu kobieta jest znacznie ważniejsza


@smakowity_serek: Dlatego pozwala się im uciec na zachód, żeby dawały się pokryć Polakom, Francuzom, Niemcom, Kanadyjczykom, Australijczykom, Nowozelandczykom, Niderlandczykom, Hindusom, Irlandczykom, Hiszpanom, Włochom, Grenlandczykom, Islandczykom, Norwegom, Finom, Austriakom, Amerykanom, Turkom i co najważniejsze - Żydom.

Brzmi jak zajebisty pomysł na #!$%@? swojego narodu. Zresztą JE Zełeński jest Żydem, więc nic dziwnego, że dba bardziej