Wpis z mikrobloga

nie rozumiem, skąd na wykopie takie oburzenie, że Ukraińcy wyłapują uciekinierów, którzy nie chcą walczyć w wojnie na Ukrainie.
słuchajcie, lewaki, obowiązkiem każdego człowieka jest obrona swojej ojczyzny. więc dobrze, że Ukraińcy to egzekwują.

jak czytam nerupków i innych lewaków, którzy wyją, że za Polskę by nigdy nie walczyli, to mam ochotę taką gnidę tylko opluć. widać, że rodzice ich nie wychowali.

problemem jest jedynie to, że Ukraina różnicuje ze względu na płeć, że ukraińskie Julki bawią się na zachodzie, podczas gdy ich rówieśnicy giną na polu walki.
tu nie ma dobrego rozwiązania, trzeba wziąć pod uwagę, że biologicznie dla narodu kobieta jest znacznie ważniejsza. kobiety są zasobem danego narodu, dlatego też chociażby powinny mieć prawny zakaz puszczania się z obcokrajowcami. ale to już inny temat.

reasumując: lewusy, waszym psim obowiązkiem jest walka za swoją Ojczyznę.

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 100
@smakowity_serek: mam koleżankę z Ukrainy (wiem, tak możne napisać każdy). Jej ojca wzięli siłą z okolic Lwowa, że do służb tyłowych, że nie biorą na front, że będzie szkolenie... No ale Ukraińcy ponieśli straty w Bachmucie, to szkolenia po za obsługą broni nie było i do okopu w miejsce tych co pojechali pod Bachmut. Klasyka. Od trzymania frontu są poborowi, mobilki i ochotnicy. Na mapie nie są prostokątem, a linią okopów.
@Lambo994: Nie, gdy wiem, że wybucha wojna to uciekam z rodziną a nie zostajemy i nie czekamy aż dojdzie do nas front... a nie, czekaj, nie uciekam, bo politycy zdecydowali, że mam walczyć a oni mogą uciec za granice :)

Ale powaga, bym po prostu uciekł z rodziną, a jakbym miał do wyboru zginąć w okopie to wolałbym zabrać ze sobą tych, którzy mnie do tego zmusili i nawet nie zdążyć
@omatko: W tych czasach mamy taki problem, że to się zaczęło dziać na całym świecie w tym samym czasie, więc jadąc na zachód może będę miał trochę lepszy standard życia, ale ten trend jest ogólnoświatowy i ludzie na całym świecie zbiednieją w tej dekadzie, od tego nie uciekniesz do innego państwa, oskubią cię nawet tam, jedni bardziej, drudzy mniej. Nie potrafią rozwiązać problemu konsumpcjonizmu w dzisiejszych czasach, więc obrali drogę zubożenia
@smakowity_serek: W jaki sposób kobieta jest "zasobem" narodu?

Bez mężczyzn kobiety rodzić dzieci nie będą. Kobieta nie może w tym samym czasie wychowywać dzieci i pracować na swoje utrzymanie, szczególnie w kraju który jest zniszczony po wojnie.
No chyba że w swoim prostackim myśleniu zakładasz że jeśli zginie 30 procent obywateli płci męskiej to nagle te 30% kobiet które nie mają potencjalnego partnera(zakładam że w kraju jest równo 50/50 mężczyzn i