Wpis z mikrobloga

nie rozumiem, skąd na wykopie takie oburzenie, że Ukraińcy wyłapują uciekinierów, którzy nie chcą walczyć w wojnie na Ukrainie.
słuchajcie, lewaki, obowiązkiem każdego człowieka jest obrona swojej ojczyzny. więc dobrze, że Ukraińcy to egzekwują.

jak czytam nerupków i innych lewaków, którzy wyją, że za Polskę by nigdy nie walczyli, to mam ochotę taką gnidę tylko opluć. widać, że rodzice ich nie wychowali.

problemem jest jedynie to, że Ukraina różnicuje ze względu na płeć, że ukraińskie Julki bawią się na zachodzie, podczas gdy ich rówieśnicy giną na polu walki.
tu nie ma dobrego rozwiązania, trzeba wziąć pod uwagę, że biologicznie dla narodu kobieta jest znacznie ważniejsza. kobiety są zasobem danego narodu, dlatego też chociażby powinny mieć prawny zakaz puszczania się z obcokrajowcami. ale to już inny temat.

reasumując: lewusy, waszym psim obowiązkiem jest walka za swoją Ojczyznę.

#ukraina #wojna #rosja #pieklomezczyzn #wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe #4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #bekazpisu #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 100
  • Odpowiedz
@kiedys_bylem_bordo: To.

Jak wybucha wojna to nie dlatego, że obywatele stwierdzili, że najadą na sąsiedni kraj, jak wybucha wojna, to wybucha dlatego, że TO POLITYCY MAJĄ COŚ DO UGRANIA, WIĘC JĄ WYWOŁALI, więc z jakiej racji mam dla nich walczyć? Wojna była potrzebna im a nie nam.
  • Odpowiedz
@smakowity_serek:

cóż, za dezercję w czasie wojny powinna być kara zasadnicza ;) jak można być tak pozbawionym honoru lewakiem?


Dlatego nie najeżdża jest moim największym wrogiem a inny polak który mnie zabije bo nie zrobię czego wymaga jakaś część tego kartonu! Oczekuj tego samego w czasie wojny jak zachowuje się kraj wobec mnie w czasie pokoju.
  • Odpowiedz
Nigdy bym nawet nie próbował walczyć za polskę!


nikt cię nie będzie pytał o zdanie.

Co ci ten kraj dał? Łupi cię w wszystkich prawach i podatkach...


@JIDF: xD spytaj swojego dziada czemu ostrzej nie gonił komuny w 1944. tylko na co być wtedy narzekał? podatki to nie łupienie, a ludzie mają takie państwa na jakie zasługują.
  • Odpowiedz
obowiązkiem każdego człowieka jest obrona swojej ojczyzny


@smakowity_serek: A czemu ktoś miałby mi mówić, co jest moim obowiązkiem i wobec kogo? ( _) Jeśli kraj chce, żebym za niego zginął, to niech mi da ku temu powód. Jeśli naród to #!$%@?, rząd to #!$%@?, który wyssałby ze mnie wszystko, to za kogo mam ginąć??

Za naród chcesz zginąć wtedy, gdy wiesz, że jest tu na tyle dobrze, że
  • Odpowiedz
@smakowity_serek: Ciekawe jest to, jak się zmienił obowiązek obrony ojczyzny. Kiedyś w wojnach brali udział ludzie zamożni, rycerze i szlachta, którą było stać na uzbrojenie i walczyli o swoje ziemie, a chłopi i mieszczaństwo siedzieli w domach. Teraz bogaci uciekają od walk, a za kraj walczą biedacy żyjący na kredycie i walczą za majątki swoich panów, którzy się śmieją i liczą ile kasy zarobią na odbudowie kraju xD
  • Odpowiedz