Wpis z mikrobloga

Literalnie zostałam tak pocisnieta przez rodzinke, że mam ochotę na magika.

Coś tam mówiłam, że jestem samotna że nie mogę nikogo poznać a oni na to, że czy ja bym chciała poznać osobę która tylko pracuje, gra w gry i ewentualnie chodzi na siłownię?

A ja, że no nie mam co więcej robić jak nikogo nie znam a większość rzeczy odpada samemu.

Na to oni, że przy okazji jestem chora i to pewnie przez to wtf no na pewno bo julka na Facebooku po moim opisie co lubię/co mogę robić/ czym się interesuje już wie, że mam kartkę a4 zaburzeń. Potem jeszcze dodali, że ludzie w moim wieku to już mają swoich znajomych i nowych nie potrzebują i, że mam se faceta znaleźć.

Wychodzi na to, że moja rodzina uważa że powinnam zdechnąć samotnie i na to zasłużyłam (ʘʘ)

#gownowpis #samotnosc
  • 110
  • Odpowiedz
  • 115
@ZenujacaDoomerka gra w gry i ciągle pracuje?
Nie wiem o co tym ludziom chodzi, dla mnie, pracoholika, brzmi jak ideał xD nie dość, że nie będzie marudzić że ciągle siedzę przed ekranem, to jak się w końcu oderwę od kodu, to jeszcze nawet ze mną zagra po lanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: mnie stary prawie codziennie pyta kiedy jakąś przyprowadzę albo czy już jakąś znalazłem, mam już tego dosyć o za każdym razem kiedy mówię żeby się zamknął albo skończył ten temat to sie tylko głupio śmieje, staram się tym nie przejmować zwłaszcza że młody jestem, a no i mi by nie przeszkadzała dziewczyna która "tylko" pracuje, gra w gry i chodzi na siłkę, lepsze to niż świecenie dupą na ig i
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka

@JoeGlodomor: no ale co mam sama robić? Na spacer wychodzę sobie, do kina wyszłam ostatnio. Ja nie mam dynamicznych zainteresowań żeby poznać przez nie ludzi (,)


Siedzisz na portalu z takimi samymi. Pogadaj z ludźmi tutaj,może jest ktoś z Twoich okolic?
  • Odpowiedz