Wpis z mikrobloga

@Lisaros: Nie do końca rozumiem, ludzie nagle pokochali pierwszoosobowe strzelanki postapo? Jeżeli chodzi o zrobienie porządnego Fallouta to dlaczego nie było takiego Hajpu na Underrail dla przykładu? Nie wgryzałem się jakoś specjalnie w to co to jest ten The Outer Worlds, ale wygląda jak klon znienawidzonego Fallouta 4 przecież 1:1 praktycznie.
@RealAKP:

ludzie nagle pokochali pierwszoosobowe strzelanki postapo

Po tylu latach w końcu jest szansa na dobrze zrobioną grę rpg w otwartym świecie z widokiem fpp przez kompetentne studio. Na fallouta 4 nawet nie spojrzałem, bo spodziewałem się klasycznej gry bethesdy, tutaj jestem zainteresowany całym projektem.
@zobq: Cały projekt wygląda jak klasyczna gra Bethesdy właśnie. Zobaczymy, może będzie mniej bugów, może zrobią coś ekstra, ale po gameplayu wygląda 1:1 jak gry Bethesdy, dlatego dziwię się co tu sie #!$%@?.
@RealAKP: Klasyczny projekt bethesdy to milion bugów, silnik graficzny, który nigdy nie powinien być w takim stanie użyty w żadnym szanującym się dużym studiu oraz słaba fabuła.
@Lisaros: OK, czyli strzelanka a'la Fallout 4 w innym settingu, bez bugów i z porządnym systemem dialogów i fabułą. No to się może udać, ale dlaczego to tak zestawiają z F76 to nadal nie rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)