Wpis z mikrobloga

1. Szare myszki nie istnieją. Nikt nie pokocha was miłością bezwzględną i bezinteresowną tylko dlatego, że istniejecie. Chyba, że własna matka.
2. Kobiety są ludźmi, czyli są tacy sami jak faceci, nie #!$%@?ą się jakąś wyższą moralnością czy dobrocią. Zwracają uwagę na wygląd, lubią seks. Nie są puste, ale też nie święte. Po prostu są ludźmi.

Złość czy mizoginizm pod tagami takimi jak #stulejacontent #p0lka #przegryw #redpill , wynika z błędnych przekonań (wyżej), z którymi żyli młodzieńcy, a w ramach jak upływał czas orientowali się, że żyli w błędzie i poczuli się oszukani.

Czy ich poczucie bycia oszukanym jest w jakiś sposób usprawiedliwione i z czegoś wynika?
Wydaję mi się, że tak. Mam na to dwa argumenty:

1) Wychowanie i zasady społeczne/kulturalne panujące w naszym kraju - młodych chłopaków uczy się nadmiernego okazywania szacunku do kobiet co może powodować błędny obraz kobiety w oczach mężczyzny. Myślę, że rola ojca odgrywa tutaj ważną rolę, musi on równoważyć zasady wpajane przez matkę, która czasem nie zdaje sobie sprawy, że nie ma racji.

2) Kobiety nie mówią prawdy - pokazując zdjęcie seksownej kobiety facetom większość z nich odpowie szczerze, że chciałoby z taką osobą uprawiać seks. Pokazując zdjęcie seksownego faceta kobietom dużo z nich zacznie mówić, że liczy się charakter, osobowość lub że nie uprawiają seksu z osobami, które nie znają, odpowiedzą tak, ponieważ nie chcą "wyjść na łatwe".

Nie nazywam kobiet oszustkami lub puszczalskimi. Ludzie są różni.
  • 6
@batata

2) Kobiety nie mówią prawdy - pokazując zdjęcie seksownej kobiety facetom większość z nich odpowie szczerze, że chciałoby z taką osobą uprawiać seks. Pokazując zdjęcie seksownego faceta kobietom dużo z nich zacznie mówić, że liczy się charakter, osobowość lub że nie uprawiają seksu z osobami, które nie znają, odpowiedzą tak, ponieważ nie chcą "wyjść na łatwe".


My sie dopiero uczymy bycia soba a nie tym kim oczekuje od nas spoleczenstwo. Chociaz