Wpis z mikrobloga

@Shavarus: no problem w tym że jest o wiele przystępniejszy i czytelniejszy od Facebooka który jest gównem nieczytelnym, ale my zawsze jesteśmy 100 lat za murzynami i lubimy oglądać coś co nas nie interesuje (a personalizacja Instagrama jest gigantyczna w porównaniu do tego niebieskiego gówna zuckerberga które jedyne co robi to zbiera o tobie info) . Jak dla mnie Instagram to fenomenalna sprawa która ciągle jest usprawniana i każdemu polecam założyć
@Dziadekmietek: nie zgodzę się, jest to narzędzie i jak zostanie ono użyte zależy tylko od użytkowników. W większości wartość "artystyczna" tego co tam widzimy jest nikła, ale jest też bardzo dużo utalentowanych osób, które efektami swojej pracy dzielą się na instagramie i bardzo dobrze, że istnieje takie miejsce :)

I nie mówię też, że brak Instagrama powoduje jakieś szkody, sama się średnio tam udzielam.
@cieliczka mnie osobiście Instagram nie porwał, założyłam w liceum, przez rok może coś wrzucałam a przez kolejne 6 lat przerwa, konto widmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) może przez to że zdjęcia znajomych wydawały mi się bardzo a pokaz, a może przez to że mam w stosunku do innych nudne życie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cieliczka: Wydaje mi się, że moda na insta w PL dopiero się zaczyna. Kiedy 7 lat temu założyłam konto, mało kto w Polsce miał smartfona. W moim mieście fotki z tagiem lokalnym wrzucałam tylko ja. Teraz tłum ludzi. Zaczęło mi też przybywać obserwujących po latach stagnacji mimo braku promocji, w zasadzie tylko tagi wrzucam. Myślę, że za parę lat może zachód dogonimy.
@putinex: ilustracja się nie zgadza. powinny być wszystkie możliwe kolory, z nadreprezentacją pasteli i jaskrawych, a wszystko w termomodernizacji, szamatach i szyldach reklamowych i z każdym oknie w bloku w innym układzie i kolorze.