Wpis z mikrobloga

"Atakowali Śnieżkę w szortach i bikini. Z objawami hipotermii ściągali ich ratownicy"
No to zrobili niezły PR dla Wima Hofa. Dziś kolejni chcieli tak zdobywać, Karkonoski Park Narodowy zabronił wejścia.
Jutro kolejni chcą wchodzić, już jest zakaz.

Te barany chyba nie ogarniają, że trzeba mieć na to przygotowanie. Wim Hof zanim wejdzie na Śnieżkę ze swoimi padawanami, przez kilka tygodni ich szkoli. Mimo to, w plecakach niosą ubranie termiczne i termosy z gorącym napojem.

#gory #sniezka #karpacz #wimhof
  • 7
@Naturmensch: bo oni się naoglądali filmów Wima i myślą, że też tak potrafią, wcześniej się nawet nie hartując pod zimnym prysznicem.
Ja osobiście widziałem raz Wima na Śnieżce i zgadnij...wchodził w krótkich portkach, ale miał folię przeciwdeszczową :D
@brr1989: wgl ci ten koles robi w Polsce? XD akurat tutaj zlapal fejm ma polska dupe/dupy czy ocb?
W sumie przy takiej kumulacji ze jest obcokrajowcem plus znanym wszystkim korpoludkom badassem guru motywacyjnym zwyciezca ducha nad cialem panem lodu i mitycznego chłodu to pewnie rucha jak #!$%@?
@ImInLoveWithTheCoco: wkurzyłem się po obejrzeniu tego materiału w faktach tvn, bo tradycyjnie powiedzieli, że coś jest debilizmem, a nawet nie sprawdzili jaki był powód takiego wchodzenia, skąd taki pomysł i czemu nie wypalił on i zakończył się akcją ratownictwa. Swoją drogą trochę śmiechłem, bo dopiero teraz na tvn24 z artykułu z 2007 roku, dowiedziałem się, że akcję zdobycia Mount Everestu przerwał ze względu na odmrożenia stóp, a nie kontuzję nogi, jak