Wpis z mikrobloga

@PepeXD: jarmark
@krokiet66: na szybko, niestety zdaje się ze albo żartujesz albo nie byłeś dawno po lewej stronie świata.

Zwyczajnie zatwardzilo się z powodu jarmarku. Ot co. Wrocław totalnie nie jest jakkolwiek wysoko jak chodzi o korki. Ludzie narzekają, ale nie maja pojęcia jak to wyglada na świecie.
@SpecjalistaOdNiczego: nie sądziłem, że tyle ludzi może się dać nabrać na to dziadostwo. A ja tylko chciałem podwieźć rodzinkę z Ołbina w okolice dworca. Nawet nie chciałem jechać przez centrum, ale się nie dało, bo wszystkie mosty #!$%@?¯_(ツ)_/¯
@PepeXD: ja już wcześniej wyniuchalem co jest grane i auto na podwale zostawiłem przy konsulacie. Stamtąd 5 minut z buta do rynku. W sumie trochę się ucieszyłem, że tyle wiary bo z wózkiem nie szło chodzić i zrezygnowalismy więc nie musiałem na to długo patrzyć. Gorzej, że młody nie zobaczył prawie nic, więc czeka mnie powtórka, ale to już w tygodniu się odbebni.
@SpecjalistaOdNiczego: ja widziałem jarmark raz i nigdy więcej tam nie pójdę. Robiłem wszystko aby ominąć korki ale nawet Pułaskiego #!$%@? było, więc zaparkowałem przy urzędzie wojewódzkim i poszedłem na spacer po parku XD