Wpis z mikrobloga

@Igoro00: Tak jestem tego świadomy, jak zmieniam w ustawieniach to tylko nowe zdjecia będą przesyłane w oryginalnej jakości, a ja chciałbym również stare, wcześniej zsynchronizowane zdjecia miec w oryginale.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ale wiesz że za to będziesz musiał płacić bo oryginalna jakość jest po prostu na dysku Google?

@Igoro00: Do 16MP (4000x4000) nie zabierają miejsca. Synchronizuję tam zdjęcia ze swojego aparatu.
@tomi_12 jak masz oryginały w pamięci telefonu to zagraj je wszystkie na komputer, w bezpieczne miejsce. Potem wejdź na zdjęcia google(najlepiej w przeglądarce) i pousuwaj wszystkie. Następnie przenieś na telefon i ci się prześlą oryginały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
EDIT: nie żebym ja tak nie robił, ale ja mam przynajmniej świadomość że to jest skompresowane

@Igoro00:

Ale ja o tym wiem. Ta kompresja nawet nie jest zła jak za darmo. Nadaje się to do większości zastosowań, zwłaszcza do oglądania na dużym TV.
@pawelkoszalin2 nawet nie wiem co napisać...
Może od początku,
Są dwie oferty:

"WYSOKA JAKOŚĆ": nielimitowane miejsce; jak masz więcej niż 16mp to bedzie przeskalowane; jest kompresja; OP sądzi że ta kompresja dużo odbiera zdjęciom i chce jej się pozbyć

"ORYGINALNA JAKOŚĆ": bez kompresji, pliki zapisują się po prostu na naszym dysku Google, op chce się na to przenieść(co wg. mnie nie jest warte, ale cóż)
@janwit82 można ale po ch*j? To bardzo nie wygodne i gugl wariuje jak będzie próbował zbackupować wszystko(i bardzo dobrze). Jak jesteś cebulakiem to masz wersje za darmo. Jak nie jesteś to zapłać, ale z potem będzie płacz że co miesiąc będziesz musiał płacić coraz więcej bo robisz kolejne zdjęcia. Pluje na pół środki, tfu. (Ja jestem cebulakiem więc używam darmowej, bardzo dobrej kompresji google, mam zbackupowaną 200gb bibliotekę zdjęć i na
@Igoro00 Bardzo dobra kompresja Google? Ta co ze zdjęcia 12 MB robi 300 kb? No gratuluję, że masz taką bardzo dobrą ( ͡º ͜ʖ͡º) kompresję...ale ta moja lustrzanka popie.....lona- odrazu powinna robić fotki 300 kb, nie musiałbym nawet używać "bardzo dobrej" kompresji zdjęć google
Poza tym ta chmura jest na zdjęcia ze smartfona. Jak masz lustrzankę i oczekujesz najlepszej jakości to nie bądź cebulakiem i wydaj pieniądze na dysk google
Tzn.

jak jesteś cebulą to bądź cebulą ale nie wymagaj za dużo

Jak nie jesteś cebulą i wymagasz to płać

J*bać cebule które wymagają niewiadomo czego za darmo