Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was ma obecnie taki ciekawy problem z numerem z folx przeniesionym do Rebtel i przeniesionym ponownie do innej sieci?
Otóż kilka miesięcy temu przeniosłem numer z folx do Rebtel, nie obyło się bez problemów, bo (jak się wszyscy domyślają) otrzymałem nie swój numer.
Po batalii z Rebtel odzyskałem swój numer, jednakże kilka tygodni później przyszła wiadomość, że Rebtel się zwija.
I tu zaczyna się kuriozum.
Play wskrzesił folxa pod marką Play Next. Chciałem przenieść numer do Play, a tu powiedziano mi, że "według bazy danych Pana numer jest obecnie w Play Next I nie możemy go przenieść gdyż procedura przenoszenia numeru z Play do Rebtel nadal trwa".
Z tą wiedzą udałem się do T-Mobile, gdzie udało mi się przenieść numer, lecz teraz mam 2 karty na których działa mój numer: karta z Rebtel i karta z T-Mobile. Dzwoniłem do T-Mobile i według nich problem leży po stronie obecnego operatora i mam do nich dzwonić, lecz sami wiecie jak to jest ze wsparciem Rebtel.
Play też umywa rączki, bo niby numer nadal należy do nich, ale nie są w stanie mi pomóc.

#folx #rebtel #play #tmobile
  • 4
@mlodyapollo: Tak, mam ten sam numer na 2 kartach - jestem nawet w stanie zadzwonić z jednej na drugą wybierając ten sam numer. Poszczególna karta działa tylko wtedy gdy inna jest zajęta/wyłączona, tzn:
jak zostawię obie karty w bezczynności, to nie można się dodzwonić na żadną,
jak zadzwonię z Rebtel i zajmę linię, to można się dodzwonić na kartę w T-Mobile,
jak wyciągnę kartę Rebtel z urządzeń, to wszystko działa jakbym