Wpis z mikrobloga

Czy ty masz 13 lat, że nie rozumiesz o co tutaj chodzi?


@kk87ko0: Uwierz mi na slowo, że jestem sporo starszy. Właśnie próbuję zrozumieć o co chodzi z ludźmi piszacymi takie wpisy jak Ty. Mam wrazenie, że to piętnastoletni kryptokorwiniści.

Tak, poznaliśmy kto już się nie nadaje i kolejne głosowanie na nich to debilizm.


Wychodzisz z całkowicie nieprawdziwego założenia, że partie na które jeszcze nie głosowaliśmy są lepsze od tych, które
Mam wrazenie, że to piętnastoletni kryptokorwiniści.


@yuim: Ahh czyli już wiadomo, czego oczekiwałeś.

Nie twierdzę, że każda inna jest lepsza, ale któraś jest na pewno lepsza. Te które jeszcze więcej będą kradły w sumie palcem można pokazać, ale która będzie mniej to trzeba zaryzykować.

Głosując na PO/PiS/PSL/SLD wiemy czego można się od nich spodziewać i nikt kto chociaż trochę się zainteresował nie powinien na nie głosować.
@kk87ko0: ja niczego nie oczekiwałem, próbuje tylko zbadać pewne zjawisko, które obserwuje na mirko.
Dekadę temu na wykopie najczęściej w ten sposób wypowiadali się właśnie korwinisci i jestem pewien że teraz też.

No ja właśnie wiem czego się spodziewać po takim PO/SLD i jestem przekonany, że jest to lepszy wybór niż Korwin/Razem/Ruch Narodowy. Dla mnie najważniejsze jest żeby PiS nie miał większości konstytucyjnej, więc w moim przypadku głosowanie na małe partie
Zresztą przeanalizuj wyniki wyborów 2015, samodzielne rządy tych szkodników są wynikiem tego, że ludzie głosowali na Razem i Stonogę


@yuim: Jesteś w błędzie. Samodzielne rządy tych szkodników są wynikiem tego, że ludzie na nich głosowali.
@yuim: Nie rozumiesz tego co napisałem. Ludzie głosowali na PiS, są tacy ludzie którzy głosują na PiS, są takie ludzie którzy myślą, że PiS to co innego niż PO, są tacy d...
@kk87ko0: Ludzie głosowali na PiS - no czasem zdarza się taka katastrofa, tylko że ich samodzielne rządy są wlasnie wynikiem tego, że ludzie głosowali na inne partie które nie przekroczyły progu. Porównaj sobie wyniki wyborów 2015 i 2011 popatrz jak rozłożyły się mandaty.
Głosując na partie, która nie ma szans na przekroczenie progu tak naprawdę wspierasz największa partię.
Zamiast płakać, że ludzie to debile lepiej pisz o tym że ordynacja jest
@yuim: Skąd wiesz, że nie ma szans? Z gównianych sondaży, które specjalnie manipulują? Ile to ludzi w poprzednich wyborach mówiło "zagłosuje na PO, żeby PiS nie wygrał" właśnie przez sondaże, jakby ich nie było inaczej to by wyglądało.

Co w tym takiego dziwnego?


To że sie w ogóle nie interesują...