Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@krytyk__wartosciujacy: co się zobaczy to się nie odzobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) wieczorem powrót xD
Oczywiście jak przystało na polską kolej na granice dotarł punktualnie, a z Wrocławia wyjechał już z opóźnieniem 25minut, ponoć czekali na wagony z Przemyśla xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zkmowiec: ja też, tylko że z drugiej strony która inna lokomotywa na stanie PKPIC wjedzie do Niemiec? lokomotywa nie jest zmieniana na granicy jedzie tak do samego Berlina.
  • Odpowiedz
@tabarok: to jest jakieś przedłużenie/wariant trasy z Belgradu? W sensie Belgrad - Budapeszt - Bratysława - Brno - Ostrava - Katowice - Wrocław - Zielona Góra - Berlin? Kiedyś jeździły składy z chyba Ostravy do Belgradu i można było spotkać serbskie wagony ʕʔ

@Gorbovsky: kilka lat temu z Katowic do Budapesztu kosztował majątek, bardziej opłacało się kupować bilety odcinkowe tj od granicy do granicy, u konduktotw
  • Odpowiedz
@Gorbovsky: nie wiem, bo w Polsce jak w lesie... ale gdybyś chciał jechać z Frankfurtu nad Odrą albo Berlina to tamtejsze koleje podają cenę 29euro do Budapesztu, w drugiej klasie. Z Zielonej Góry chyba będzie identycznie bo to stała taryfa OBB Sparschiene
@papaj_21_37: to w zasadzi jest pociąg Wiedeń-Berlin i przedłużenie jest właśnie do Budapesztu, a w Kędzierzynie-Koźlu doczepiają wagony z Przemyśla,
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: prawie każdy człowiek posiada geny odpowiadające za autyzm, ale większość ma ich za mało, żeby wywołać stałe zaburzenia autystyczne. Ot taka ciekawostka.
  • Odpowiedz
  • 11
@tabarok Kolejny autystyk detected.
Ale tym się można zarazić.
Mieszkam teraz ok. 50m od torów i średnio dziennie przejeżdża tędy z 25 pociągów czy to cargo czy pasażerskich, nawet w nocy.

Na początku mieszkania tutaj, zacząłem mimowolnie zapisywać przejazdy tych pociagów według dnia, godziny, rodzaju, ilości wagonów i w którą jedzie stronę (pic rel) Ale potem, przez moje autystyczne nowe hobby, różowy zaczął się wkurzać co ja #!$%@? i zaprzestałem tych praktyk
Inguz - @tabarok Kolejny autystyk detected. 
Ale tym się można zarazić. 
Mieszkam ter...

źródło: comment_GRz8rz1iuYUy6MSe3C4PcAsNpNaGq3eK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz