Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@damian_co_dalej: Na paru pejach był post udostępniany z pełna informacją i też się karyny burzyły, że przecież pieska można inaczej odciągnąć od dziecka niż z użyciem siły. XDDDDDDDDDD no tak pewnie w ułamek sekundy pójdzie po gaz pieprzowy albo inne cudo żeby uratować włąsne dzieko
@damian_co_dalej: stronach na fb, i na grupkach, posty zniknęły bo były rzekomo zbyt krwawe ale gównoburza ogromna była mimo tego, że była podana informacja że pies zaatakował dziecko, głównym winowajcą przez karyny było dziecko które coś musiało #!$%@?ć pieskowi biednemu że go zaatakował ¯\_(ツ)_/¯
@LonesomeWild: nie no, ja jestem psiarą, ale #!$%@? mam rigcz i jakby moją córkę zaatakował pies to bym go czymkolwiek ubiła żeby tylko chronić dziecko. Kim trzeba #!$%@? być, żeby psa postawić ponad dziecko? I ja naprawdę kocham psy, uwierzcie mi, że swojego psa kocham bardziej niż niektórych ludzi ze swojej rodziny, ale gdyby coś takiego miało miejsce z udziałem mojego psa to bym nie miała pretensji, skoro sam zaatakował dziecko.
@LonesomeWild To jest właśnie współczesny antyhumanizm. Ludzie ronią więcej łez nad pieskiem niż nad małym dzieckiem. Jak spuścisz złotą rybkę w kiblu, to jesteś potworem, ale jak abortujesz ludzki płód, to jesteś spoko postępowcem szanującym kobiety.