Wpis z mikrobloga

Jeśli chodzi o te filmiki z mobilizacji, to parę dni temu użytkownik @sildenafil umieścił tutaj wpis porównujący sytuację kobiet i mężczyzn w czasie wojny na przykładzie Ukrainy.
Wpis w żaden sposób nie naruszał regulaminu, nie zawierał żadnych wulgaryzmów. Jedynie co obnażał to hipokryzję feministek.
Mimo ponad 1000 polubień wpis został usunięty a autor dostał bana, bo kogoś w moderacji zapiekło.
Także chciałbym wszystkim ostrzec, że twierdzenie : "ukraińscy mężczyźni, którzy zostali siłą wciągnięci do okopów mają gorzej od ukraińskich kobiet, które mogą w tym czasie uciec z kraju i studiować za granicą lub swobodnie podróżować po świecie" , jest tutaj szerzeniem nienawiści.

#bekazlewactwa #ukraina #rosja
dom_perignon - Jeśli chodzi o te filmiki z mobilizacji, to parę dni temu użytkownik @...

źródło: sidenafil

Pobierz
  • 54
@dom_perignon: Widziałem go przez parę miesięcy i tutaj moderacja ma rację. Gość manipuluje wszędzie i szerzy nienawiść do kobiet. Najśmieszniejsza rozmowa jaką z nim miałem to jak przeczytał nagłówek znaleziska, w którym twierdzono, że gdzieś powyżej 80% wyrzuconych z domu na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu przemocy ludzi było niewinnych. Nawet się jebnął w samych procentach, więc łyknął fejka. Podobnie jak chciał postulować domniemanie winy w przypadku oskarżeń o gwałt xd.
@dom_perignon: Przeicez ten gosc od dawna wruzcal ruska porpagande i macił na kierunku polskim. Niby bojownik o mezyczyn a w p aktywnie popierął konfederacje chcaca nie tylko przymusowego poboru, ale i kary smierc za ucieczke w bezpieczne miejsce od wojny.
Czyli przpisów bardizej opresyjnych niż ukrainskie i chyba nawet rosyjskie. To sprawia, że nie jest wiarygodny nawet w tym co robił
Najśmieszniejsza rozmowa jaką z nim miałem to jak przeczytał nagłówek znaleziska, w którym twierdzono, że gdzieś powyżej 80% wyrzuconych z domu na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu przemocy ludzi było niewinnych. Nawet się jebnął w samych procentach, więc łyknął fejka.


@NonOmnisMoriar: ta ustawa powinna dostać karę śmierci, a wszyscy, którzy są za takim bezprawiem, powinni zostać pozbawieni prawa głosu. Jest to zwykłe bezprawie oczywiście niezgodne z Konstytucją. Liczby nie mają tu żadnego