Wpis z mikrobloga

#gmail #kiciochpyta #logikarozowychpaskow Hej Mireczki, mam zabawny kłopot. Dziś, gdy sobie smacznie pracowałem dostaję wiadomość od mojej lubej "Z kim pisałeś o 6 rano?". Zaskoczenie było ogromne, bo śpimy w jednym łóżku, rano wstajemy do roboty a wczoraj jeszcze mieliśmy małe party pożegnalne więc nie ma żadnego logicznego uzasadnienia, że mógłbym robić coś innego niż spać. Okazuje się, że faktycznie o 5:54 jest wiadomość na hangout z mojego konta do niej "Jak tam Kotek?". Mam w sumie 4 urządzenia na których korzystam z hengałta, do tego musiałem niedawno uruchomić mój stary telefon więc pewnie się wysłała jakaś stara wiadomość. Moje pytanie do was jest takie, czy mogę sprawdzić z jakiego urządzenia wyszła wiadomość i kiedy oficjalnie została wysłana, jakieś szczegóły wiadomości? Bo przecież proste wytłumaczenie zupełnie nie jest do przyjęcia dla różowych XD
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hirvio44: nie da się sprawdzić skąd. ale mogę ci powiedzieć, że też tak miałem. na jednym urządzeniu była stara wersja hg i po aktualizacji wysłało się coś co tam zalegało od miesięcy