Wpis z mikrobloga

Totalnie nie siedzę w temacie #webdev jednakże muszę pomóc w postawieniu strony wizytówki firmowej. Tak się stało, że osoba ze mną współpracująca już kogoś znalazła do zrobienia pierwszego draftu. Strona wyceniona na 1600 zł, ogółem wygląda biednie: logo na górze, kilka slajderów, możliwość dodawania wpisów, oferta i kontakt - ot tak postawiona na CMSie.
Ja wiem, że za 1600 złotych to nie będzie wodotrysków no ale kurde spodziewałem się trochę więcej. Co mnie jednak najbardziej zastanawia. Dodatkowo w mailu:

Utrzymanie na serwerze 180 zł/ rok
Koszt wykupienia domeny około 60zł/rok

Nie siedzę w temacie ale przeglądając na szybko oferty wydaje mi się to trochę drogie, mam racje?

Myślę czy by tego nie pierdyknąć i powiedzieć, że poświęcę 2 tygodnie i sam to zrobie. Co mi polecacie do naprawde prostej strony wizytówki? Wordpressa/ joomle? Chciałbym to zrobić w formie single page bez odnośników do podstron. Najbardziej martwi mnie temat grafiki bo nigdy się tym nie zajmowałem i z tym mogę mieć największy problem.

#webdev #stronywww #wordpress #stronainternetowa
  • 6
@Kermii: wes se pan szablon gotowy z wordpressa i gitara. 10 min roboty. Do tego server z domena z kei.pl czy innego linuxpl.com

Domena pl za free pierwszy rok a server 50zl

Zaoszczedzona kase mozesz kupic paczki i kawe dla współpracownikow
@macjan_666: jeśli OP myśli samemu nad postawieniem czegoś to znaczy ze nie bedzie to jakaś wymagająca strona. Zaloze sie ze zadnego pozycjonowania nie ma w cenniku od goscia co zrobil juz dla nich projekt. Zalezy co to za firma, jaki ma target i czy potrzebuje w ogole robic jakies kampanie. Na kei.pl ma automatyczne stawianie wp potem wybiera darmowy szablon ktory ma juz w sobie wtyczki do wpisywania tresci. Zmienia loga,
@johnmorra tak jak napisałeś, nie potrzebuje niczego z kosmosu. Strona wizytówka z ładnym szablonem + coś ala galeria gdzie będę wrzucal kolekcje z galerią zdjęć. Sprawdzę kei.pl i zobaczę jak to wygląda.