Wpis z mikrobloga

Narzeczona ma po rodzicach ze 4ha pola i stoi to odłogiem (w ogóle w Polsce jest pełno odłogów ale to inny temat) i tak się zastanawiam jakby to wykorzystać przy małym nakładzie siły (w skrócie jak się dorobić i się nie narobić). Na rolnictwie się znam tylko tyle że wiem że jak się coś zasadzi to słoneczko i deszczyk zrobi swoje :) noi myślałem żeby może mini winnice zrobić i sprzedawać później gdzieś te zbniory, albo może pasieke z przczółkami i miodek sprzedawać. Słyszałem też o wierzbie energetycznej... jak wy byście to zagospodarowali żeby przy tym nie robić na okrągło.
#rolnictwo #przemysl #inwestycje
  • 24
@GrzegorzPorada: zmartwię Cię, ale wierzba energetyczna to nie najlepszy pomysł chyba, że na opał do własnego domu. Pamiętam, ze któryś zakład karny obsadził ileś tam hektarów pola, chłopy się urobiły i okazało się, ze pomimo wcześniejszych hura optymistycznych prognoz, to nie dało się tego wykorzystać na własne potrzeby, ani nawet elektrociepłownia wziąć nie chciała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GrzegorzPorada: No to idealnie pod kombinowanie we własnym zakresie. Takie ruralne życie. Może jeszcze coś na boku zarobicie. Zagospodarujcie tę ziemię. Zasadźcie już teraz jakieś drzewka owocowe żeby wasze dzieci miały korzyść w przyszłości.