Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór.
Zielonka wita się ze światem, moje setne multikonto.

Profil założyłem z myślą o roku 2019 i jego zajebiście dobrym przejściu.

Plany są takie:
1. Budowa ciała: zejście ze 100 kg w chwili obecnej do 75 - 80 kg.
2. Finanse:
- spłacenie długu za auto w wysokości ok. 20 tyś zł.
- oszczędności, zbudowanie funduszu awaryjnego 10 tyś. Zł, kolejne 10 tyś zł odłożone na cele inwestycyjne, kolejne 20 tyś. Zł (początek oszczędzania na wkład własny)
3. Zwiększenie ilość znajomych do trzech grup, w których się mogę swobodnie odnaleźć - nie liczymy zawodowych znajomosci.
4. Teatr , filharmonia , opera, koncert - nie bywałem nigdy z własnej woli czas zacząć.

Zapraszam do obserwowania mojego profilu jak i kolejnych wpisów. Postaram się w miarę regularnie zamieszczać wyniki swoich postępów .

#rozwojosobisty #niebieskiepaski #2019 #progres
#365dniprogresu

Pozdrawiam 365dniprogresu.
  • 8
@365dniprogresu: pięknie, ale na razie nauczuc sie fachu, fach w ręku to podstawa zarabiania, jeśli już to osiągniesz i będziesz w tym nawet średni, nie odgnosz się od zleceń. A kasa? po prostu będzie spływać.

Mam znajomego, dobrego, który robi budowlankę - 2 lata do przodu ma zapisany grafik, specjalizuje się w wykańczaniu mieszkań, ale głównie łazienek.
@OscarGoldman wiem wpoił mi to kiedyś mój ojciec i to jest dobra droga. Studia są dla mnie gdzieś drugoplanowe, ale tylko teraz. Na chwilę obecną progres, w życiu zawodowym jest dość duży, w osobistym trochę gorzej ( ͡º ͜ʖ͡º)
@365dniprogresu: podałem przykład, możesz i być adwokatem, ale fach w ręku u faceta to podstawa - musisz coś umieć a ja wiem że jest deficyt ludzi z fachem w ręku, przykład: chciałem żeby mi w domu ktoś wymurowal z klinkieru filar nowy, ocieplil, podłączył piec, wyregulował, i co? kuźwa jeden frajer mi się nakręcił, który chciał od razu $$, następny też $$, ale znajomy, potem okazało się że czasu nie ma,