Wpis z mikrobloga

@morele_net: jak już jesteście - może wyjaśnicie mi tą pokrętną logikę, przez którą zacząłem wszystkich ostrzegać przed zakupami u Was..

Kupiłem u Was laptopa, okazał się używany, chociaż po dwumiesięcznym boju wymieniliście na nowy, ale nie chcieliście wymienić bo 'to wy jesteście poszkodowani sprzedając używkę w cenie nowego a nie klient, który zapłacił za nówkę a dostał używkę'. Nigdy nikt z Was mi tego nie wyjaśnił, ale taka była wasza linia
@morele_net czyli rozumiem, że jednak nie doczekam się odpowiedzi. Wtedy żadnego 'przepraszam' tylko coś w rodzaju 'pocałuj nas w dupę, zapłaciłeś, więc to twój problem' i pokrętne 'to my jesteśmy poszkodowani'... Liczyłem że po latach przestaliście z takimi praktykami, niestety się myliłem - przeglądając wykop nie ma tygodnia, żeby nie było afery o tym, że ktoś dostał od was używany sprzęt... U mnie zdobyliście zaszczytne pierwsze miejsce na czarnej liście, dlatego wszystkim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@husky83: weź się uspokój typie. czy ty myślisz że udzielenie odpowiedzi przez taki byt trwa 2 minuty? odpowiedzą zgodnie z możliwościami a nie po 20 minutach bo ty czekasz.

zeby nie bylo, nie oceniam tego sklepu tylko jako osoba która pracuje w obsłudze klienta mam dosc narwańców którzy myślą że muszą mieć rację i chcą odpowiedzi tu i teraz. wiele razy mialem takich fajnych klientów jak ty, ktorzy publicznie pisali w
@mophk: coś się nie podoba to wyjdź :-)

Tak - 20 minut to wystarczająco dużo czasu żeby napisać 'mamy cię w dupie', ale brak odpowiedzi oznacza to samo.
Za każdym razem jak zadam to pytanie - brak odpowiedzi.

wiele razy mialem takich fajnych klientów jak ty, ktorzy publicznie pisali w takim samym sensie co ty a jak sie przeanalizowało całą sytuacje sie okazywało że nie mogą miec racji czy to ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@husky83: duzo? nie ale sposób w ktory to robisz jest zły i tyle. nie jesteś pępkiem swiata ani wykopu żeby mieć odpowiedz w ciągu 5 minut. pokaż te majle tylko kompletne bo wyrwac z kontekstu też mogę sporo i będziesz wyglądał źle.

osobiście zdarza mi się odpisac komuś ponownie dopiero po paru godzinach z uwagi na ilość pracy do wykonania. wiesz ile czasu może taki ktoś zmarnować na szybkim odpowiadaniu? czasem