Wpis z mikrobloga

Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban, do tej pory nikt nie wiedział, że ma syna to publicznie w filmie mówi, że ma i się boi że kiedyś coś mu się stanie. Brawo - jeszcze brakuje, aby wkleił jego zdjęcie i podał adres szkoły.
To jest ten sam poziom co Marcin Dubiel, który nagrał rozpaczliwy film, że jego siostra i mama są atakowane XD i oczywiście pokazał je, gdzie za bardzo do tej pory ludzie o nich nie wiedzieli.

Bełkot już się łapie wszystkiego, aby podbić swoje wyświetlenia. Chyba po Pandora Gate zauważył, że tylko aferami można się teraz bardziej wybić to poszedł w ich ślady.
A w ogóle mieć bół dupy o to, jak wygląda karta "na czasie" to już w ogóle zaprzeczenie inteligencji. Kogo kuźwa obchodzi ta karta na czasie, którą nawet youtube ukrył gdzieś tam na samym dole menu.

To przykład kolejnego youtubera, który myśli, że sława i pieniądze na yt są wieczne i panicznie boi się, że wakat w Żabce może być jego wakatem.

#polskiyoutube #youtube #naukowybelkot #ciekawostki #nauka #zdrowie

przepraszam za re-post, błędne tagi w poprzednim były
dddobranoc - Naukowy Bełktot lamentuje, że się boi o swoje życie xD
Jak to jest dzban...

źródło: naukowy-belkot

Pobierz
  • 173
  • Odpowiedz
  • 112
@dddobranoc: typ ma ból dupy o to, że content popularnonaukowy się na youtubie "nie sprzedaje". To tak jak byś miał ból dupy o to, że na wiejskiej dyskotece nikt nie chce słuchać Mozarta.
  • Odpowiedz
  • 128
@jfrost: nie to, że się nie sprzedaje tylko, moim zdaniem gość robi nudne filmy. Leje wodę przez 2/3 filmu. Krąży dookola tematu zamiast skupić się na tym o czym ma być film. Mi jego twórczość nie podeszła.
  • Odpowiedz
@Springfield: A czemu miałoby być wstyd? Robi fajne filmy, czasem nawet oglądam, rzetelny gość. Bronić jak najbardziej należy, szczególnie przed bandą chorych psychicznie rusofili. Rozumiem, że zapewne do zarzucenia mu masz, że podziela jakichś twoich przekonań o świecie?
  • Odpowiedz
  • 390
To przykład kolejnego youtubera, który myśli, że sława i pieniądze na yt są wieczne i panicznie boi się, że wakat w Żabce może być jego wakatem.


@dddobranoc: ja #!$%@?, przecież koleś pracuje normalnie na uniwersytecie. #!$%@?, opie
  • Odpowiedz
@Shagal: przeznaczone dla konkretnego odbiorcy, mi tam się podoba, że dokładnie wszystkie zależności tematu omawia i całą wiedzę podpiera badaniami.

#!$%@?ące są te jego shorty bo jego widownią nie są dzieciaczki
  • Odpowiedz
@dddobranoc: ja nie wiem czy to zarzutka czy ki #!$%@?,

Widać że Dawid jest bardziej wrażliwy i podatny na opinie, stąd akurat on tworzy taki materiał.

Zresztą materiałów o patologii w sieci na yt było więcej (scifun o manipulacji, ostatnio ktoś o promowaniu przemocy etc), ale i tak widać ze zmiany w social mediach i platformach takich jak yt zachodzą za wolno w porównaniu do rozrostu i rozwoju..
  • Odpowiedz
  • 301
@dddobranoc I dobrze zrobił, że pokazał jakie anty szczepionkowe szury to banda psychopatów i kretynow, którzy mają się za alfy i omegi ze wszystkich dziedzin nauki. Powinien częściej robić filmiki i pokazywać przykłady takich odklejencow.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: jak to jest, że np. Astrofaza realizuje swoje projekty, nikt go nie hejtuje, nie stosuje clickbaitów i ma widownię? Nie może być, przecież w Polsce wszyscy twórcy popularno-naukowi są uciskani.
Ja przestałem oglądać naukowy bełkot bo te filmy po prostu nie są ciekawe, rozwleczone, wplata pełno jakichś aluzji, nieśmiesznych żartów czy denerwującej muzyki oraz przerywniki.
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Mnie zastanawia za co on niby ma dostawać groźby? Może to osoby z jego środowiska, co się z nim nie zgadzają? Mam go w subskrypcji, nudzi czasem, ale nie widzę powodu żeby go obsmarowywać.
  • Odpowiedz