Wpis z mikrobloga

@SebastianSynJanuszaIGrazyny: nie tylko Ty liczysz na spadki. Najlepsi są ci, który pukali się w głowę kiedy trułem im o bitcoinie teraz szykują już się do brania kredytów na zakup. Rzeczywistość jest dziwniejsza niż fakty, nie uwierzył bym w to gdyby ktoś mi powiedział jeszcze kilka lat temu.
Jak dla mnie branie kredytów na zakup to jednak głupota.


@Neuropa22: w ten sposób zaoramy fiata, bitcoin to jest udany atak spekulacyjny na fiata przed, którym nie można się obronić. Nie powiesz przecież na co idą pieniądze. Ludzie tak robili, robią i będą robić. Nic na to nie toradzisz. Gdzieś mam zrztut z reddita, koleś wziął kredyt $300K na dom przy $2K za BTC i kupił ponad 200 BTC pomyśl ile
@kamil-wasniewski: głupota dla jednych a dla innych życiowa szansa. Możesz też wziąc ten kredyt i być niewolnikiem banków przez kolejne 30 lat. Dziękuje wypisałem się z tego systemu i zarobiłem tyle w 2 lata, czego nie zarobiłbym przez 30, teraz nie potrzebuję kredytów. Oni oczywiście dali by mi z chęcią. Nigdy więcej kredytów. Jeżeli pracujesz w banku to współczuję, szukaj sobie powoli pracy już niedługo możesz zostać zredukowany.
@kamil-wasniewski: a ty masz śmiecia inflacyjnego, który traci 3 do 6 % rocznie. Nie chcę tego ja się boję tego syfu. Nie dotykam go i nie chcę go bo jestem pewien wartości bitcoina w przyszłości. Poza tym ci szmaciarze zablokowali mi przelew już nie jeden raz. To są nienormalni ludzie dla mnie to złodzieje.