Wpis z mikrobloga

@Unik4t: Bardzo dobrze trzeba wstrzelić się w rozmiar, a rozmiarówki podane w internecie nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością. Powiedzmy, że aktualnie poluję na jeden model rękawiczek sportowych, bo: fajna cena w stosunku do jakości, cieszący oko design, rękawiczki typowo pod mój styl jazdy (z długim mankietem). Wątpię, aby ktoś kupił mi ten model (no chyba, że wie na 100% że chcę je zakupić) w takim samym kolorze powiedzmy- szanse prawie
@Unik4t: A co to za motocykl? Czego mu brakuje? Podgrzewanych manetek oxford? siatki cargo oxford + coś do niej (bo sama siatka tania), powerbanku? handbarów? małego deflektora na przednią szybkę motocykla? disc-locka z alarmem? pokrowca kegel-błażusiak? kominiary z windstopperem? bielizny termoaktywnej, letniej? uchwytu x-grip na smartfona? plecaka 30l na miasto? (ale bliżej 200 zł może kosztować), tankbag? poszerzenia stopki motocyklowej (z aliexpress za 35 zł) by mógł parkować na trawie bez
@Unik4t: Rękawiczki z ali: link

I tak, ludzie je używają jako rękawiczek do enduro. Ale nie są to rękawiczki typowo motocyklowe.

Jak ma enduro to możesz pomyśleć nad składanymi lusterkami. Fajna opcja na allegro 100zł, na ali 50. Tylko trzeba wiedzieć jaki gwint mają mieć (zazwyczaj M8 lub M10).