Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gadam z moją przyjaciółką i ma dość spory problem. Jest (a właściwie była) z chłopakiem około 8 miesięcy. Jej chłopak będąc z nią pisał z inną dziewczyna. Ta laska, z którą pisał za plecami mojej przyjaciółki wysyłała nagie fotki i filmiki o które sam prosił. Pisali coś koło pół roku. Przyjaciółka wpadła na ich wiadomości przypadkiem i zrobiła mu jazdę stulecia. On przeprasza, błaga o wybaczenie, mówi że ja kocha i że nigdy już tego nie zrobi, bo jej nigdy nie zdradził. Sexting imo to też zdrada. Ona poważnie się zastanawia nad powrotem do niego, bo też go kocha, ale wie że nigdy mu tego nie zapomni. Co o tym sądzicie? Powinna zerwać i #!$%@? go? Czy jednak wybaczyć. Pytam się was, bo wydaje mi się że ona potrzebuje rady obiektywnych osób.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#zwiazki #zdrada #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: no coz, przykro to mowic ale jesli po 2 miesiacach(zwiazku?) pisze w ten sposob z innymi laskami to obecny zwiazek nie jest dla niego priorytetem i zrobi to ponownie.

Ale kazdy musi odpowiedzieć sobie sam czy jego duma i honor pozwalaja na to by byc traktowanym w ten sposob. ¯\(ツ)_/¯

Ale w druga strone znam laske, ktora mimo ze dowiedziala sie, ze jej chlopak dzien przed swietami chcial wrovic
Pytam się was, bo wydaje mi się że ona potrzebuje rady obiektywnych osób.


@AnonimoweMirkoWyznania: No to może niech ona sama zapyta? Bo co jej powiesz? "Słuchaj zapytałem ludzi na takim portalu ze śmiesznymi obrazkami...". To niepoważne, chyba że nie chodzi o żadną przyjaciółkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AnonimoweMirkoWyznania: Byli ze sobą 8 miesięcy - a wiadomo że początki związku to motylki w brzuchu, rzyganie tęczą i latające jednorożce. Mimo to koleś w tym czasie i tak potrzebował dodatkowych wrażeń. Co będzie za kilka lat gdy dopadnie ich znudzenie i rutyna albo jakiś kryzys? Wtedy znowu znajdzie sobie koleżankę od nudesków czy regularną kochankę?
Druga kwestia - czy przyjaciółka będzie w stanie mu to zapomnieć? Nie chodzi o wybaczenie,