Wpis z mikrobloga

@UnitrA
@Milo1
Smigalem trochę GTC i neo zwróciłem uwagi żeby była aż taka tragedia.
Jak kupisz bez czujników to z mojej strony mogę polecić z allegro czujniki na takiej taśmie magnetycznej (czy jakiejś innej elektrocostam) która się bez wiercenia klei pod zderzakiem. Mam u siebie w 5d i działają fajnie.
@Milo1 No to możesz mieć faktycznie pewien problem na początku. Ze swojej strony polecam te elektromagnetyczne taśmy, jakbyś dorwał fure bez czujników. Fajne, bo zakładasz bez wiercenia dziur w zderzaku.
@Milo1 Co do tego ogłoszenia, mam auto z tym Z16XEP w domu i złego słowa powiedzieć nie mogę. Cewki w nich padają, moją się skończyła przy jakichś 150kkm chyba i w sumie to przez trzy lata tyle z awarii. Na LPG śmiga, trzeba tylko luz zaworowy co jakiś czas sprawdzać. Zawieszenia, hamulce drogie nie są, a mam wrażenie że są dość trwałe.
@tomaszq W innym moim temacie o tej astrze mireczek napisal "gaz to kiepski pomysl w tym silniku (zawory z regulacją szklankami - droga impreza)". Wiec nie wiem czy warto do LPG go przerabiac..
@Milo1 Też to czytałem. Sprawdziłem przed montażem luzy, wyniki wyszły dobre. W tej chwili auto ma chyba jakoś 65kkm na gazie zrobione, niedawno była kontrola i dalej jest, wszystko w zakładanych granicach bez problemu się mieści. Po tylu kilometrach, nawet gdybym jakimś cudem musiał wymieniać wszystkie 8 szklanek to nadal jestem sporo do przodu, a jak na razie nie muszę żadnej.