Wpis z mikrobloga

Człowiek czeka na ten mecz jak głupi, już snuje wizje kogo Inter wylosuje w 1/8, a te DZBANY po raz kolejny odwalają szajs, który nas tifosich kompromituje w oczach innych.

Spaletti to skończony idiota. Kto w takim meczu daje od pierwszej minuty Perisicia, Candreve i Valero, czyli tzw. przeze mnie trójcę dzbanów. Te decyzje personalne dyskredytują tego faceta totalnie

Jak można było w końcówce zdjąć Politano i wstawić Vrsaljko?! Przewidywałem, że Totki w końcu wcisną brame i nie pomyliłem się, a ten debil sądził, że Barca na bank dowiezie zwycięstwo...

Podsumowując. Farcik jaki nam sprzyjał na początku rozgrywek nie wystarczył. Asekurant Dzbaletti w Londynie grał na remis, a tu liczył na Barce. Serducho boli po czymś takim i to mocno. Wierzę, że Stevena Zhanga też i dzisiaj przejrzał na oczy, że Spal to nie jest trener, który nas przywróci na szczyt.

#mecz #pilkanozna #inter #seriea
Pobierz MajowyWurst - Człowiek czeka na ten mecz jak głupi, już snuje wizje kogo Inter wylosu...
źródło: comment_Vx8Nc3V1ZvmnuLcnv0wYnH2Qsj71Oiu9.jpg
  • 9
@MajowyWurst: Też jestem mega zawiedziony i #!$%@? ale nie ma co tyle wylewać złości na Spala i drużyne, PSV bardzo solidnie murowało ich bramkarz zagrał mecz życia troche farta tez mieli, nie wiem czy w ostantiej akcji Icarda nie było karnego. Co do decyzji personalnych to kogo miał wystawić J Mario co słabo się zaprezentował ostatnio z Juve? Naingolana kontuzjowanego? Gagliardiniego? Z resztą wszedł potem młody byczek z Argentyny i pokazał
@MajowyWurst: nie jestem kibicem Interu, ale osobiście chciałem zeby awansowali, bo dawno ich nie było w LM i przydałaby sie jakas odmiana i urozmaicenie :) #!$%@? na maxa mając zajebistą szanse na awans, szkoda bo jak przychodzi co do czego to w europejskich pucharach tylko Juve prezentuje godny poziom w LM z klubów włoskich, no i Roma rok temu wystrzeliła z polfinalem co bylo mega zaskoczeniem, myślałem, ze w tym roku