Wpis z mikrobloga

Wczoraj Europarlament odrzucił propozycję debaty we Francji, a wieczorem doszło do zamachu w Strasburgu

W reakcji na zamach, Tajani oznajmił że nie dadzą się zastraszyć, po czym zamknęli się w środku w budynku

Europosłanka Reintke z Zielonych napisała na Twitterze, że „Strasburg to symbol pokoju i jedności i nic tego nie zmieni. Więc bądźcie bezpieczni i zostańcie w domach”

Lewandowski napisał o zamachach i dodał, że na szczęście oni są daleko

Szejnfeld z kolei napisał, że mu zimno w środku i idzie do knajpy żeby nie zamarznąć

No i oczywiście do kompletu media w Polsce nie podały informacji, że zamachowiec był islamskim fanatykiem (choć podały to media francuskie). Bo po co

Finałem jest zaniepokojenie francuskiej minister sytuacją w Polsce

Co to jest za matrix to dajcie spokój

Autor: Żelazna Logika

#bekazlewactwa #zamach #neuropcia #rakcontent #europa #4konserwy #polityka
  • 6
  • Odpowiedz
No i oczywiście do kompletu media w Polsce nie podały informacji, że zamachowiec był islamskim fanatykiem (choć podały to media francuskie)


@przemyslaw-maczka: Masz linka do tego?

Próbuję znaleźć info na temat tego zamachu, nigdzie nie podają, że to islamski fanatyk, także zagraniczne.
  • Odpowiedz
Finałem jest zaniepokojenie francuskiej minister sytuacją w Polsce


@przemyslaw-maczka: Jeszcze wracając, gdyby po każdej strzelaninie, w której ginie kilka osób robić debatę na temat praworządności, to powstałyby regularne kółka dyskusyjne na temat praworządności Stanów Zjednoczonych.

Ta strzelanina nie zmienia sytuacji w Polsce. Nadal mamy #!$%@?ą partię u władzy, która chce uskuteczniać politykę #postkomunistycznepanstwomafijne i wprowadzać oligarchię.
  • Odpowiedz
No i oczywiście do kompletu media w Polsce nie podały informacji, że zamachowiec był islamskim fanatykiem (choć podały to media francuskie).


@przemyslaw-maczka: wpisałem w Google "zamach w Strasburgu", sprawdziłem kilka pierwszych pozycji, w tym WP, TVN24, DoRzeczy i RMF, wszędzie, poza Gazetą, były wzmianki o tym.
  • Odpowiedz