Wpis z mikrobloga

#!$%@? mac, babka w aptece (chyba praktykantka, z ta stara nigdy nie bylo problemu) stwierdzila, ze moge byc uzalezniony od #kodeina i zaproponowala mi coa innego. Ja oczywiscie jestem cipka i sie zgodzilem. No, super. Jedyna apteke w okolicy 6km spalona. Gdybym byl odwazniejszy to bym sobie jajca chociaz pocisnal, ze np. "W takim razie ide na dworzec po heroine" albo "jestem uzalezniony, wstrzykuje tez morfine, niech pani sie zlituje" albo cos w tym stylu xdd. #!$%@? sie nawet nie dlatego, ze nie bede mial czym zalepiac kompleksy ani twz nie dlatego, ze #!$%@? godzine do apteki, tylko dlatego, ze sezon dla grzejnikow sie zaczal a ja nie mam nic :( #narkotykizawszespoko #zalesie
  • 17
@Antidolum: Ale troche namieszalem, raz mowilem ze mamie, jakis czas potem ze dla siebie, a teraz gdybym powiedzial ze dla mamy to apta 1000% spalona. Haha a pisałem Ci kiedys, ze niedługo spale :D. No to #!$%@? fest, ciekawe skad teraz bede bral opio.
@Antidolum: Do najblizszej 4-6km. Ale tam sa chyba 4 apteki, zrobilbym obchód zebym nie musial codziennie #!$%@?. Opcje sa 3. Przerzucic sie na inne opio, kupic od kogos 2. zamowic k.zolam, wiem ze to benzo ale jak sie #!$%@? w benzo to zapomne o opio :D 3. Zrobic napad tym #!$%@? [nie no, zycie na wolnosci mi nie mile, ale w pierdlu napewno nie lepsze] ( ͡° ͜ʖ ͡