Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę, że jeśli prokuratura nie znajdzie tam żadnych nieprawidłowości, to euroweek dostanie tak potężną darmową promocję (zwłaszcza w lewej części internetu), że przybędzie im kilkakrotnie więcej chętnych. Ja nawet do dziś nie wiedziałem że coś takiego istnieje.
#euroweek #euroweek2018 #afera
  • 14
  • Odpowiedz
@southlander: Nawet jeżeli prokuratura coś wywęszy, to odpowiednie media tak wymodelują przekaz, że fakty zostaną wywrócone na lewą stronę i fundacji zostanie przypięta łatka tej szkalowanej przez despotyczną władzę.
  • Odpowiedz
I nie znajdzie, bo niby co ma znaleźć? To, że coś tam miało miejsce tylko rozbudzona wyobraźnia wykopków. Nie ma kompletnie żadnych dowodów na nic, same urojenia.


@restecp: Niech sprawdzą to odpowiednie służby, od tego są. Myślę że w ostatnich latach było wystarczająco dużo zaniedbań i lekceważenia różnych sygnałów odnośnie kontaktów dzieci z dorosłymi. Stąd się przecież wzięło mnóstwo afer w Kościele, bo nikt na nic nie reagował. Też ludzie mówili
  • Odpowiedz
to euroweek dostanie tak potężną darmową promocję (zwłaszcza w lewej części internetu), że przybędzie im kilkakrotnie więcej chętnych


@southlander: Rozumiem, ze wtedy wyślesz tam swoją córkę?
  • Odpowiedz
@southlander: ale jakie odpowiednie służby? Było jakieś zawiadomienie? Na jakiej podstawie mają sprawdzać i kogo? Pomijam, że wykop jest obecnie zasrany jakąś aferą, która opiera się tylko i wyłączenie na urojeniach. To jest chore.
  • Odpowiedz
@southlander: No ale tam były jakieś dowody w postaci zdjęcia, na którym dzieci zlizywały coś z kolan księdza (jeśli dobrze pamiętam o co chodzi). Tutaj nie ma w sumie nic. No ale spoko, poczekam jak się afera rozwinie, bo mamy efekt Streisand jak widać i pewnie szybko się to nie skończy
  • Odpowiedz
No ale tam były jakieś dowody w postaci zdjęcia, na którym dzieci zlizywały coś z kolan księdza


@restecp: Te "dowody" były tak strasznie skrywane, że publicznie dostępne jako zdjęcia z zabawy otrzęsinowej a cała kontrowersyjna akcja była przeprowadzona publicznie.

Tutaj masz identyczne "dowody" w postaci przytulających się dorosłych mężczyzn z dziewczynkami, gdzie przy jednym ze zdjęć jedna z dziewczynek pisze mężczyźnie że zostawi mu otwarte okno.

Ja nie mówię żeby robić
  • Odpowiedz