Wpis z mikrobloga

W dzisiejszej aferze najśmieszniejsze jest to, że konserwy robią larmo bo wynaleźli jakieś zdjęcia ze śniadymi panami ściskającymi/całującymi dzieci. Neuropa zkolei krzyczy, że nie można tak szkalować bezpodstawnie organizacji Euroweek.

A gdyby tak zdjęcia przedstawiały księży w takiej samej sytuacji to z kolei neuropa krzyczałaby o pedofili, a konserwy twierdziły by że nie można tak bezpodstawnie oskarżać o pedofilię.

#4konserwy #neuropa #gownowpis
  • 32
  • Odpowiedz
A gdyby tak zdjęcia przedstawiały księży w takiej samej sytuacji to z kolei neuropa krzyczałaby o pedofili, a konserwy twierdziły by że nie można tak bezpodstawnie oskarżać o pedofilię.


@kulass: przestań insynuować złotousty
  • Odpowiedz
W dzisiejszej aferze najśmieszniejsze jest to, że konserwy robią larmo bo wynaleźli jakieś zdjęcia ze śniadymi panami ściskającymi/całującymi dzieci. Neuropa zkolei krzyczy, że nie można tak szkalować bezpodstawnie organizacji Euroweek.


@kulass: najśmieszniejsze jest to, że zdjęcia nie mają podteksty seksualnego, ale autorzy i tak na siłę wynajdują takie podteksty z 12- 13latkami. Kryptopedofile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ropucha_paskowka: to jest jeden tekst, a tu aferę się kręci, jakby były jawne dowody na molestowanie. Skąd w ogóle wiadomo, że to zdjęcie z tego eventu? Przecież ta dziewczynka to nawet nie jest Polka, o co najwięcej macie ból dupy
  • Odpowiedz
@sielkunczik: czasami się zastanawiam, że to to właśnie osoby z podobnego do twojego środowiska mają ból dupy, że takie zdjęcia i teksty wyszły, bo najlepiej byłoby, gdyby takie akty dokonywały się po kryjomu. Wtedy nikt by nie miał bólu dupy. Widziałem znalezisko i tych zdjęć było więcej. Te teksty nie są normalne i to podchodzi pod pedofilię.
  • Odpowiedz
że to to właśnie osoby z podobnego do twojego środowiska mają ból dupy,


@ropucha_paskowka: na jakiej podstawie oceniasz z jakiego jestem środowiska? Bo nie łykam kazdej afery jak pelikan? Bo nie zaliczam się do hurra patryjotów, co to by #!$%@? każdego o innym kolorze skóry, bądź poglądach?

Widziałem znalezisko i tych zdjęć było więcej.


@ropucha_paskowka: zdjęć było więcej. Tekstów nie było. W co za #!$%@? czasach żyjemy, że facet trzymający
  • Odpowiedz
na jakiej podstawie oceniasz z jakiego jestem środowiska?


@sielkunczik: na takiej podstawie jakiej ty wrzucasz mnie do worka osób które mają ból dupy o tą aferę. Do reszty się nie odniosę, bo z hipokrytami nie ma sensu dyskutować.
  • Odpowiedz
  • 1
Zawsze wchodzę na Twoje wpisy tylko po to żeby zobaczyć jak ludzie pytają skąd masz inny kolor nicku ( )
  • Odpowiedz
W dzisiejszej aferze najśmieszniejsze jest to, że konserwy robią larmo bo wynaleźli jakieś zdjęcia ze śniadymi panami ściskającymi/całującymi dzieci. Neuropa zkolei krzyczy, że nie można tak szkalować bezpodstawnie organizacji Euroweek.

A gdyby tak zdjęcia przedstawiały księży w takiej samej sytuacji to z kolei neuropa krzyczałaby o pedofili, a konserwy twierdziły by że nie można tak bezpodstawnie oskarżać o pedofilię.


@kulass: Co wziąłeś, że masz takie urojenia? Bo księża codziennie ściskają i
vind - > W dzisiejszej aferze najśmieszniejsze jest to, że konserwy robią larmo bo wy...

źródło: comment_uLCk5pin8TEaotkm0ng3cH1mIaB4mzC1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz