Wpis z mikrobloga

#ps4 #pcmasterrace #macbook

Mircy, doradźcie mi. Mam obecnie MacBooka Pro 13 z 2017 roku, robi wszystko oprócz grania w gry. I tu pojawia się dylemat, kupować (czy bardziej reanimować stary) komputer czy skorzystać z fajnych promocji jakie teraz są i kupić PS4 Slim 1TB za 1000 z Fifą (którą najpewniej bym sprzedał). Wydaje mi się, że bez sensu mieć fajnego laptopa i nie korzystać z niego w domu bo mam tam lepszą stacjonarkę XD Ale z drugiej strony tańsze gry, myszka i klawiatura i możliwości apgrejdu w przyszłości. Co robicz?
  • 14
  • Odpowiedz
@tynojaniewiem123: pytanie jak bardzo stary jest ten PC który masz, czy w ogóle coś z niego zostanie ;) akurat posiadanie i fajnego sprzętu przenośnego i stacjonarki nie powinno być dla nikogo problemem, co najwyżej to, że na jednym masz MacOS, a na drugim Windows, no ale też nie jest to nic nie do przeskoczenia.
Jeśli chcesz tylko grać to wiadomo, konsola będzie najtańsza (chyba że ten PC nie jest taki zły),
  • Odpowiedz
@Swierzak69v2: no tak, trzeba się uzbroić w zestaw płyta+procek+RAMy+SSD. Jeśli zasilacz rzeczywiście jest sensowny ;)
Teraz sam musisz się zastanowić. Osobiście tak czy siak dołożyłbym do PS4 Pro - dlatego, że developerzy oczywiście mają w dupie optymalizację i będzie coraz gorzej ¯\_(ツ)_/¯ już dzisiaj pojedyncze tytuły potrafią mieć dropy poniżej 30FPS, a to już jest słabe :/
Oczywiście to nie znaczy, że PS4 w tak dobrej cenie nie ma sensu, szczególnie,
  • Odpowiedz