Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Famina: po pierwsze one tam stoją cały rok, po drugie to nie jest jarmark - jarmark jest z drugiej strony

@powaznyczlowiek: co?!!! To badziewie stoi tam cały rok?! Na rynku wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO?! Super dziedzictwo bulwo
@Famina: @sylwke3100: @powaznyczlowiek: @kawazrana: Te kwiaciarki już z kilkadziesiat lat tam są z tymi parasolami ;) i zawsze miały zółte parasole bo pod nimi podobno według ich opinii kwiaty najlepiej sie prezentują, a z racji że rmf ma w krakowie jedną ze swoich stacji i dodatkowo zółty to ich kolor to podłapał i sie zaczął reklamowac na tych parasolach ;) a nikt kwiaciarek z rynku nie wywali bo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
To badziewie stoi tam cały rok?! Na rynku wpisanym na listę światowego dziedzictwa UNESCO?! Super dziedzictwo bulwo


@dlolb: to dziedzictwo musi dla ciebie wiele znaczyć biorąc pod uwagę że tam w ogóle nie bywasz skoro o tym nie wiesz xD

@powaznyczlowiek: typie, ja nie jestem z Krakowa to jak mam tam bywać często? a dziedzictwo jest światowe, całej ludzkości ;P a estetyka wiele dla mnie znaczy, w całej Polsce