Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że jeśli teraz pojawi się jakiekolwiek podejrzenie o pedofilię u księży to od teraz wszyscy z #neuropa będą grzecznie czekać na dowody i siedzieć cicho. Bo dla mnie np bez różnicy czy pedofilem jest muzułmanin, ksiądz, polak, żyd czy wykopek pedofil to pedofil. Sytuacja podobna do #metoo z ameryki gdzie jak Republikanin został oskarżony o molestowanie/gwałt to skazać,zamknać,zniszczyć życie, wierzyć wszystkim kobietom ale jak Demokrata to czekajmy najpierw na niezbite dowody to nie może być prawda.
#euroweek #afera #4konserwy
  • 12
@wpiotr2221: No prawda. Ale dla mnie to wygląda na tyle podejrzanie że powinni się temu przyjrzeć bo jednak dziewczyny pisały o tych rzeczach i dziewczyna z youtube sama przyznała że coś było.
Mam nadzieję że jeśli teraz pojawi się jakiekolwiek podejrzenie o pedofilię u księży to od teraz wszyscy z #neuropa będą grzecznie czekać na dowody i siedzieć cicho. Bo dla mnie np bez różnicy czy pedofilem jest muzułmanin, ksiądz, polak, żyd czy wykopek pedofil to pedofil. Sytuacja podobna do #metoo z ameryki gdzie jak Republikanin został oskarżony o molestowanie/gwałt to skazać,zamknać,zniszczyć życie, wierzyć wszystkim kobietom ale jak Demokrata to czekajmy najpierw na niezbite
@Variv: właśnie to jest dla mnie najdziwniejsze! Próbuję patrzeć na tę sytuację z boku, trochę beka jak się konserwy striggerowały, "bo ciapak", ale do cholery jasnej - neuropa ma tu tak zarośnięte #!$%@? oczy, że aż boli. Dorośli mężczyźni przytulający młode dziewczynki, całujący je w policzek (!), a teraz jeszcze ten filmik o wysyłaniu benków przez wolontariuszy... Trzeba mieć niesamowicie dużo wiary w ludzkość, albo sprany mózg, żeby chociaż przez chwilę