Wpis z mikrobloga

sporo mirków nie może zrozumieć po co ta dziewczynka mówiła o ciapku który wysyłał prącie skoro chciała ich bronić, i ja tak sobie teraz myślę że w erze instagrama i snapa takie sytuacje są dla niej powiedzmy " normalne " no bo nie oszukujmy się, myślcie że co gimnazjalistki i gimnazjaliści sobie tam wysyłają? myślę że ona nie do końca zdaje sobie sprawę jakie to może mieć konsekwencje i jak poważna jest ta sytuacja. przypomnijcie sobie tego posta z przed kilku dni jak dziewczyny chwaliły się ilu miały partnerów, jeśli jakaś tam w wieku 16-17 lat miała już 5 albo 10 stosunków to równie dobrze mogła mieć kilkadziesiąt stosunków " internetowych " nie byłbym zaskoczony gdyby się okazało że niektóre z tych dziewczyn które brały udział w euroweek miały już jakiś stosunek seksualny za sobą więc wysyłanie penisa na fb to dla nich niezbyt wielkie zaskoczenie. Wszyscy dobrze wiemy że świat idzie w złym kierunku i to co kiedyś wydawało się niedopuszczalne dziś powoli przechodzi do normalności, smutne ale prawdziwe ¯\_(ツ)_/¯

#euroweek
  • 2