Wpis z mikrobloga

@TwojStaryToKorniszon: Wiesz co? grałem parę razy z Chemicalem i nie bez powodu ma takie staty. Jak będzie chciał kogoś złoić to to zrobi, A hultaji jeszcze pisze, że był na capie czyli co albo oddaje capa ucieka i przypuszczalnie dostaje bomby od połowy przeciwników albo liczy że lotnia nie trafi na ślepym zrzucie.
@UbiQuityRegis: jak będzie chciał to złoi
ale takie zadanie można ułatwić lub utrudnić
oczywiście capowanie jest ważne ale przeżycie chyba wazniejsze
więc jeśli widzisz że twój cv jest kartoflem a przeciwnik mastahem to jak zobaczysz jego samoloty to włączasz turbo i #!$%@? do swoich krążków
i nie ma innej opcji
@TwojStaryToKorniszon: chyba grasz od wczoraj. xD Uciec do krążków to możesz pancernikiem. Niszczarką jak to zrobisz to drużyna traci capy, spota i automatycznie wroga drużyna może bez przeszkód pchnąć (zwłaszcza, że lotnia sojusznicza u nich nie istniała). Dajesz takie rady typu likwidacja biedy ustawą, gra tak nie działa.
lepiej zdechnąć w capie i wtedy drużyna wygra


@TwojStaryToKorniszon: Lepiej zdechnąć na capie próbując cokolwiek zrobić, niż siedzieć obok krążków, jednocześnie nie zapewniając spota, ani nie zajmując capów.
A później zdziwienie bo po 5min koniec gry bo się punkty skończyły.

PS. I co jak co, ale akurat Hultaja to uczyć gry nie trzeba.
Obaj macie rację, wszystko zależy od tego jak daleko krążowniki są od capa, ucieczka do DM'a albo Worcestera ktory kryje się blisko capa za górką ma sens. Krążek rozpuści samoloty i można wracać do roboty na capie, nie potrwa to dłużej niż minutę/dwie.
Widzę, że sporę zamieszanie wywołałem. To była nieliczna gra gdzie coś udało się wygrać, moje wczorajsze wr to 30%.
Ironiczne jest, że jeden z najlepszych graczy narzeka na skill gapa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@try_catch_finnaly: @Fusofuso: Ja nie jestem anty cvkowcem sam czasami lubię zagrać. Po prostu potrafię dostrzec desperację gracza deski jak mu się postawi samoloty nad głową bo sam miałem tak nie raz i kapałem jadem naokoło bo nic nie mogłem zrobić. Twoja gra lotniskami jest tak dobra, że wyobrażam sobie co musi czuć przeciwnik :) i oby tak dalej :P
@TwojStaryToKorniszon: Nikt nie neguje Twoich umiejętności w grze, czasami po
@UbiQuityRegis: 1. jakie wycieczki osobiste? Reaguję jak widzę bzdury, rady typu "zmień pracę, weź kredyt". To czytający mogliby to odebrać osobiście, jako obrazę ich inteligencji. Kita twojego kolegi nie przycięta to piszę co sądzę o jego wynurzeniach.
2. A to rozwalenie/zneutralizowanie kogokolwiek grając na lotni to takie wyżyny umiejętności? Taki przykład co robi cv + dywizjon z WR - https://wows-numbers.com/player/500390286,MaciejoVietnam/
Fakty są takie, że CV są przegięte już bez skill gapa,