Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: Wpisy i użytkownicy polecieli za publikowanie wizerunków nieletnich Trzeba być bardzo naiwnym żeby myśleć, że ktokolwiek chciałby tuszować aferę. Policja zabezpieczała dowody już dawno, bo sami organizatorzy Euroweek zgłosili oczernianie ich organizacji już w październiku, więc normalne, że policja miała rozwój sytuacji na oku.
@rybalmjestary: jakie?

@restecp: publikację wizerunku który był dostępny ogólnie dla wszystkich? Czujną mamy moderację

@DzonySiara: na przykład za publikacje wizerunku dzieci oraz oszczerstwa. Mam ci teraz wymienić wszystkie bany w alfabetycznej liście, czy co? A jeśli nie rozumiesz, jakie mamy w polsce przepisy i np. powtarzasz popularne tutaj brednie, że opublikowanie czegoś na fejsie albo insta to automatycznie przyzwolenie na publikowanie tego dalej (a tak nie jest), to już
@DzonySiara: dokładnie tak, nie możesz postować zdjęć nieletnich (innych też) tylko dlatego, że ktoś na prywatnej stronie je opublikował. O ile normalne zdjęcia są zazwyczaj usuwane na wniosek autora o tyle administracja ma obowiązek chronienia wizerunku osób nieletnich. Czego ty tu nie rozumiesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@restecp: a kto ci mówi, że nie rozumiem, jest to dla mnie #!$%@? dziwne, nie mam FB, insta czy innych tego typu portali nie znam ich zasad. Nawet gdy tak jest, że właśnie dlatego zostało to wszystko kasowane można było się wysilić i coś napisać, ale tu jak w lesie cisza
@DzonySiara: no wnioskuję, że nie rozumiesz po tym, że zarzucasz moderacji, że podczas gdy policja zbierała jakieś dowody (nie wiemy jakie i na czyją winę, może równie dobrze chodzić o dowody na oczernianie organizacji EuroWeek) to moderacja usuwała posty. No to mówię, że usunęli, bo musieli i takie jest prawo, a wykopki zrobiły z autora znaleziska jakiegoś męczennika
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzonySiara: Jak brak komunikacji jak sam nie śledząc tematu widziałem wpis i komentarz do znaleziska mówiący mniej więcej to samo ci mireczki wyżej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzonySiara: W aplikacji mobilnej nie wyświetlają mi się te dopiski moderacji do znalezisk, więc nie dam rady teraz znaleźć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)