Wpis z mikrobloga

Właśnie się rozstałem po 5 latach związku.
Czuję się #!$%@?, ale myślę, że tak będzie lepiej.
Kiedyś zbiorę siły i może napiszę coś więcej na ten temat.
#zwiazki
  • 35
  • Odpowiedz
@Pask03: Mireks, pamiętaj, zawsze lepiej po 5 latach niż po 10 małżeństwa z batalią o dzieci. To nie koniec świata, jutro tez jest dzień
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Koksixk trochę czuję się pomiędzy:
1. Już nigdy nie będę szczęśliwy
2. Tak miało być, zaczynam nowy etap

Mix uczuć, mieszkanka i #!$%@? emocjonalny.
Pakuje się w kartony i zawijam do innego lokum.

#!$%@? wie co mam w głowie teraz.
  • Odpowiedz
@Pask03 polecam sobie przypomniec jakies #!$%@? momenty z zycia ktore kiedys zdawaly sie byc juz trwalym codziennym bolem ale jednak jak zawsze czas to wszystko ogarnął, tak tez bedzie i tym razem.
  • Odpowiedz
@Pask03: no to ja też miałem taki mix przy ostatnim, trochę płaczu i trochę więcej śmiechu, na dniach będzie pewnie gorzej, ale nie ma tego złego, tylko dużo czasu sobie daj, powodzonka
  • Odpowiedz
@Pask03 Mordo współczuję strasznie, ja mega słabo przeżyłem rozstanie po dwóch latach, Ty po 5 musisz sie czuć dużo dużo gorzej. Słuchaj jeśli coś moge Ci doradzić, spędzaj dużo czasu z przyjaciółmi, nie szukaj na siłę nowych relacji, daj sobie przede wszystkim czas. Wiem że mówię banały, ale naprawdę czas leczy rany, a jeśli masz wokół siebie prawdziwych przyjaciół to na pewno pomogą Ci z tego wyjść. Najwidoczniej nie byliście dla siebie,
  • Odpowiedz
@Pask03 luzik, ja w zeszłym roku rozstałam się po 12 latach i myślałam, że się po tym nie dźwignę, a teraz wiem, że to była najlepsza decyzja dla nas obojga. Głowa do góry :)
  • Odpowiedz