Wpis z mikrobloga

Czy kobiety mają w ogóle jakieś uczucia?
Moja siostra tydzień temu rozstała się ze swoim chłopakiem, z którym była od ponad pół roku, dziś ma randkę z nowym.
Sam od lat nie potrafię się wyleczyć z jednej różowej z którą nawet nie utrzymuję już kontaktu, przez nią inneg kobiety dla mnie nie istnieją.

Dodam, że siostra jest ode mnie 3 lata młodsza i ma za sobą wiele związków, a ja wieczne KHV. Wygląda na to, że #!$%@? w tej rodzinie jest tylko po mieczu.
#przegryw #rozowepaski
Pobierz faceofsorrow - Czy kobiety mają w ogóle jakieś uczucia?
Moja siostra tydzień temu ro...
źródło: comment_BPIYOaCu1IxygpVR318ok0tWpF2ZkDR1.jpg
  • 12
@faceofsorrow: > KHV – silnie zakaźna choroba skóry oraz skrzeli występująca wśród karpi koi oraz karpi hodowlanych wywołana przez herpeswirus nazwany Koi Herpeswirus. Występowanie choroby odnotowano w Ameryce Północnej, Azji, Europie oraz w Polsce. Powoduje śnięcie nawet do 100% obsady stawów. W Polsce choroba zwalczana z urzędu, podlega pod zakaz szczepień[1].

Wyłaź z wanny, zesrałeś się
@faceofsorrow mnie po 8 latach szczęśliwego związku i pół roku małżeństwa, zaczęła oklamywac i zdradzac z kolegą z pracy. Wyszło w sumie przypadkiem bo się ie przyznawala przez kilka miesięcy. Też nie potrafię tego pojąć co się z nią stało czy ma jakieś uczucia w ogóle. I boję się że będę się z tym zmagał latami żeby się z tego wyleczyć bo nie potrafię się z tym pogodzić...
@sombreroo no bo zawsze jesteśmy sami obojętnie czy w związku czy nie... Generalnie każdy ma swoje życie i niekoniecznie musimy je spędzać razem do konca, to są takie frazesy tylko i scenariusze hollywoodzkich filmów