Wpis z mikrobloga

Uzbierałem już sporo orbów i unikatowych itemków które nie pasują do żadnego buildu na który mam ochotę, więc postanowiłem nauczyć się handlować.
Przeczytałem poradnik na gryonline, ale kończy się on w momencie znalezienia odpowiedniego przedmiotu i sprzedawcy i wysłanie mu szeptu. Jednak nie wiem jak to wygląda dalej.
pytanie 1 -Jak już wyśle szept i ktoś mi odpisze oraz spotkamy się w tym samym miejscu to co dalej?
pytanie 2 - na poetrade widze że sprzedający jest aktywny, ale nie widzę na którym jest serwerze. Trzeba to sprawdzać samemu w innym miejscu?
#pathofexile
  • 10
@Spojler22:
1. Jak jesteście w party to masz opcję Trade. Wyskakuje okienko i się wymieniacie. Tylko pamiętaj, żeby dokładnie sprawdzić co otrzymujesz, bo czasami oszukują.
2. Jeśli wybrałeś sortowanie po dobrej lidze (domyślnie jest to zwykła, najnowsza) to jesteście na tym samym serwie. Czasami ludzie niby są aktywnie, a tak naprawdę afczą. :)
@Dirge91: Do jego kryjówki wejdę przez menu prawokliku na postaci?
w czwartym punkcie miałes na myśli że on klika "trade" na mnie?
i co z serwerem? jak na poetrade zaznaczyć że szukam na londyńskim?
@CralencSeedorf: nie rozumiem jak to jest rozwiązane z tym serwerem. Ja gram na londyńskim, a widziałem niedawno wpis mirka w którym pisał, że gra na mediolańskim. Skąd poetrade będzie wiedziało, że grając w tej samej lidze mamy rożne serwery i nie wyświetli oferty na liście?
@Spojler22 Na te wszystkie serwery Londyn, Berlin itp. nie patrz. Dla siebie wybierasz serwer który pokazuje Ci najmniejszy ping i tyle. Grasz sobie i handlujesz z każdym kto ogłosi się na poetrade bez względu na jego serwer