Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że sklejenie materiału o rasizmie w Polsce znów jest bardzo łatwe przez głosy osób, które bardziej skupiają się na kolorze skóry, a nie na istocie #afera . Poza tym jeśli nic z tej afery nie wyniknie coś czuję, że zagraniczne media nie pozostawią na polakach suchej nitki (mam nadzieję, że do tego nie dojdzie), bo taką sprawę bardzo łatwo wtedy wykorzystać w dowolny sposób. Smutne jest też to, że #4konserwy jak i #neuropa jak zawsze nie potrafią podejść do sprawy z zimną głową tylko mają je zapchane doktrynami, a cała sprawa nie ma podłoża politycznego.

W sumie możecie powiedzieć "a co mnie obchodzą zagraniczne media", "#!$%@? poprawność polityczna już Ci mózg wypaliła", ale miejcie świadomość, że dbanie o wizerunek w dzisiejszym świecie jest bardzo ważne, a świat nie kończy się na granicach Polski, gdzie często Polacy za tymi granicami przebywają.

Kolejną smutną rzeczą, moim zdaniem najsmutniejszą jest to, że wykopki nie widzą nic złego we wklejaniu zdjęć bez cenzury z opisem "pedofil i jego ofiara". No bo na pewno nie dotrze to nigdzie i nie ma szans, aby inne dzieciaki wykorzystały to do wyśmiewania tych dziewczynek i nie zostawi to tym dziewczynkom jakichkolwiek blizn, bądź ran na psychice.

Czy bagatelizuję całą tę aferę? Nie, ale ja wolę poczekać na wyrok, jeśli mam kogoś nazywać pedofilem i mówić, że do aktów pedofilii doszło, który zapewne zapadnie bo sprawa już jest bardzo medialna i zajmą się tym odpowiednie organy.

Jeśli chcecie kręcić takie afery pomyślcie najpierw czy jesteście wystarczająco dorośli, aby zrobić to we właściwy sposób.

#euroweek
  • 2