Wpis z mikrobloga

Siedzisz sobie po prostu wygodnie przed kompem i nagle podchodzi do ciebie młoda, płodna, atrakcyjna samica, która zaczyna się o ciebie ocierać, chce cię od tego kompa odciągnąć, domaga się seksu, wygrzmocenia. Jak często miałeś taką sytuacje? Ja wiem - 0, słownie zero.

Jeżeli miałbyś mordę, wzrost i sylwetkę jak ten chad to tak właśnie działoby się.

#przegryw #blackpill
rysiekryszard - Siedzisz sobie po prostu wygodnie przed kompem i nagle podchodzi do c...

źródło: 38ec06bc5cb104d1d8cd578841348fea2d2a0c270c7c52efcb5db2b34ec7c462

Pobierz
  • 16
@BlackpillNaCalego: otóż to, kobiety wtedy na rzęsach stają, żeby wyciągnąć numer, mają 100 pretekstów, żeby zaprosić na domówkę, urodziny. Wtedy nawet gówno gierki jaki counter strike czy anime stają się dla nich ciekawe, rozwijające.

Chad mógłby jej nasrać na mordę, a ona by się czuła jakby zlizywała czekoladę.

Biologia jest brutalna. Dużo od prymitywnych małp się nie różnimy.
@rysiekryszard: zawsze mnie rozwala jak ktoś przy nawet słusznych spostrzeżeniach wrzuci takie zdjęcie - takie samo dno co julki co myślą, że taką sylwetkę można mieć coś tam biegając i czasem basen czy rower. Czad chadem, by tak wyglądać to nawet mając super geny gość musi od lat, systematycznie, z dyscypliną, dźwigać ciężary regularnie przez godzinę, kilka razy w tygodniu. I nie ma 'o zrobię sobie przerwę miesiąc czy dwa' -
@LifeReboot: jak masz taką mordę to możesz być nawet ulancem.
Gdyby miał mordę 2/10 i codziennie spotykał się z odrzuceniem i porażką to jak myślisz miałby dużo motywacji czy malo?
@LifeReboot: xD tu chodzi o twarz i wzrost, #!$%@? tam z sylwetką, nie musiałaby być nawet taka zajebista i tak miałby powodzenie, no ale no gym for your face. Wiem że wy trolujecie z notesem no ale trudno, odpisałem xd
@LifeReboot: kwestia tego typu, że niektórym dzięki pewnym predyspozycjom określone efekty przychodzą szybciej lub łatwiej niż pozostałym, jeden buduje taki sześciopak 5 lat a drugi 8 miesięcy. Imponują mi ludzie którzy odnoszą sukcesy w wielu dziedzinach a nie tylko w jednej
Jak często miałeś taką sytuacje? Ja wiem - 0, słownie zero.

Jeżeli miałbyś mordę, wzrost i sylwetkę jak ten chad to tak właśnie działoby się.


@rysiekryszard: Miałem, nawet sporo razy. Również wtedy kiedy ważyłem 55kg xD