Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, co za pokolenie...
Zabrałam młodszego pasierba na rolki - dzisiaj pierwsze wyjście z domu po ospie. Pogoda cudna, trzeba skorzystać.
Kask, ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki, a ten mały cymbał się wyrżnął tak, że go w szpitalu teraz składają do kupy. Wziął i mi piątek #!$%@?ł.
Jakby grał w CSa do by mu się pewnie nic nie stało.

#dziecko #rodzicielstwo #sport #gorzkiezale
  • 186
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: niezła empatia do dziecka , mogłaś lepiej pilnować skoro już go zabrałaś
Plus nazywanie kogoś balwanem, cieszyabys się gdybyś ty się przewróciła coś zrobiła i facet cię jeszcze nazwał kretynka ?
  • Odpowiedz
  • 9
@onepnch no raczej. Bo to raz się wracało z ranami, z otarciami, z brudną buzia od ziemi, krwi i łez, a tezca nikt nie złapał, nikt z nas nie umarł, nikt nie dostał wstrząsu anafilaktycznego od pokrzywy.
Ja się uczyłam jeździć na rolkach będąc w jego wieku, wiele razy się wywaliłam, a ten już nieźle jeżdżąc, się wywalił i złamał rękę.
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: a no tak nie bałwan tylko cymbał jeszcze lepiej
"#!$%@? mam w empatię " lol dzisiejsze laski od facetów roznia się tylko tym że mają mniejszą odpwiedzialnosc za cokolwiek bo empatia i opieka nad innymi to akurat typowo kobiece przymioty
  • Odpowiedz
  • 26
@Linnior88 rocznik 88 czyli nowa mamusia która chucha i dmucha na bombelka który w wieku 30 lat nic nie będzie umiał.. :)
Jak niby miała pilnować dziecka na rolkach? Miała za nim biec i za kaptur trzymać "na wszelki wypadek"?
Jak niedorajda jeździć nie umie to musi się przewrócić kilka razy żeby się nauczyć
  • Odpowiedz
@skun1: jeśli nazywasz dzieci niedorajadami to sobie ich nie rób , nie masz dojrzałości umysłowej żeby wychować dziecko w wychowanie to nie wyzwiska
Jak ktoś nie umie wychować to jedyna niedorajda jest rodzić niemota
  • Odpowiedz
  • 10
@Linnior88 sory nie mam szklanej kuli co tam miałaś w głowie pisząc 88 w nicku.
Mam tylko nadzieję że nie jesteś na tyle pusta żeby chodziło o Heil Hitler.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Linnior88 nie robię i raczej nie zrobię nie martw się :) jak widzę co się teraz #!$%@? z dziećmi to wolę się w to nie bawic i nie #!$%@?.
  • Odpowiedz