Wpis z mikrobloga

Mirasy, też macie problem z messengerem i brakiem powiadomień? Mam tak od początku na iPhone XS i miałem tak wcześniej na iPhone 8, wydaje mi się, że to może być wina iOS 12 ale cholera wie... Problem jest taki, że przez większość czasu powiadomienia działają a raz na jakiś czas nic nie dochodzi z messengera... trzeba go włączyć i dopiero zaczynają działać. Działanie w tle jest włączone, tak samo jak powiadomienia. Jak to u Was wygląda? Czy #android #bojowkaandroid też ma z tym problemy?

#ios #iphone #bojkwkaios #bojowkaiphone #messenger #facebook
  • 10
@PoProstuOn: nie bardzo, bo takie rzeczy dzieją się po rożnym czasie od nieaktywności, czasem po wielu godzinach a czasem (tak jak dzisiaj) po godzinie od odłożenia telefonu i przestania używania messengera.
@PoProstuOn: ludzie generalnie narzekają na problemy z powiadomieniami na iOS od wersji bodajże 10, tylko właśnie pytanie czy to ma związek z tym czy z samym „opasłym” fejsbukiem ;) Być może iOS ma restrykcyjna politykę działania aplikacji w tle i jak Messenger nasz chce „szpiegować” za bardzo to go ubija i elo.