Wpis z mikrobloga

@odbyt_lewaka: stabilizacja ceny potrwa jeszcze kilkanaście lat. Wtedy jednak nie będzie to poziom 4k czy też 50k ani 100k. Bliżej 1M$. BTC się rozwodni mało kto będzie miał 1BTC. Wtedy rynek będzie tak duzy że nawet grubasy nie będą mogły nim zbytnio manipulować. I o to tutaj chodzi - BTC jest za tani. Teraz bogaci ludzie mogą bardzo wpływać na jego kurs. W między czasie w ciągu najbliższych parunastu lat wydarzy się spory kryzys gospodarczy i fiaty dopadnie hiperinflacja. Takie coś działo się już wiele razy w każdym kraju. HODL wg. wielu to głupota. Tak uważają głupi lub biedni ludzie którzy zadowolą się 50-1000% zyskiem. Ja jestem na tyle bogaty nie muszę zarobić nic na BTC. Mam sporą ilość BTC i trzymam jako inwestycję bardziej dla swoich dzieci niż dla mnie. Kto chce trejdować niech trejduje. Na BTC albo zarobię krocie albo machnę ręką i będę miło wspominał.
#bitcoin
  • 5
@SebastianSynJanuszaIGrazyny: Ewentualny kryzys dzisiaj nie pomogl by bitcoinowi, wrecz odwrotnie, w kryzysach kapital ucieka od ryzykownych inwestycji, a taka ciagle jest bitcoin. Najpierw bitcoin musial by byc stabilnym i pewnym walorem, a do tego niestety jeszcze daleko, tak uwazam, ale chcialbym sie mylic.