Wpis z mikrobloga

@Kardig: no nie wiem, też tak myślałem ale jak doczytałem na temat Artifacta to nieźle tam nakasztanili xD

Do Bethesdy to może faktycznie nie ma podejścia ale to nie znaczy, że trzeba od razu ludobójstwo popełnić, żeby sobie na stryczek zasłużyć xD
Przecież to nawet nie jest blisko temu co odwalają Blizzard i Bethesda


@Kardig: xD Blizzard zapowiada grę na telefon. Valve wydaje karcianke w modelu gdzie płacisz za wszystko, od lat ignoruje swoje gry i tylko wymyśla kolejne sposoby na dojenie CSa i doty. Akurat żadnej dużej różnicy na ich korzyść nie ma.
od lat ignoruje swoje gry


@Zuben: Hmm ignoruje to TF2. Ostatnio zaczęli się przejmować bardziej CS:GO, a dota 2 otrzymuje update'y tak jak zawsze otrzymywała.
Co do Artifacta, to po prostu chcieli przenieść model fizycznych TCG 1:1 do gry. Niezbyt dobrze to wyszło, ale przynajmniej zawsze można sobie odrobić zakup tej gry jak jest się dobrym i ma odrobinę szczęścia.
Serio, porównywanie Valve do tych dwóch na B jest nie na
Ostatnio zaczęli się przejmować bardziej CS:GO, a dota 2 otrzymuje update'y tak jak zawsze otrzymywała.


@Kardig: Otrzymują jakieś wsparcie co nie zmienia faktu że prośby społeczności są ignorowane a realizowane są tylko nowe formy dojenia graczy i jakieś poboczne pierdółki jak ten BR do CSa co ostatnio powstał. W becie cs go dało się zrobić tick 108 teraz się nie da bo ludzie 7 lat później mają za słabe PC jak
Rozumiem to tylko nie zmienia to faktu że ten model to jedno wielkie p2w zrobione po to by generować jak największe zyski producentom karcianek.


@Zuben: No i masz, rozdają darmowe paki. Co prawda tylko 10 na kilka miesięcy, ale zawsze coś.
Ceny kart pewnie przez to spadną.

Na dokładek przypomnę że to właśnie Valve stworzyło i rozpowszechniło lootboxy.

Które nie wpływają zupełnie na rozgrywkę, co mi zupełnie nie przeszkadza.

Jest jak
Które nie wpływają zupełnie na rozgrywkę, co mi zupełnie nie przeszkadza.


@Kardig: No w grach blizzarda jak overwatch to z tego co wiem też są tylko skinny.

No i przynajmniej ich gry nie mają gównianego balansu, co do artifacta przyjdzie z czasem.


@Kardig: Projektanci rozgrywki w blizzardzie to banda idiotów z tym się zgodzę.

Valve ma jedynie jakieś 300 pracowników, którzy zazwyczaj mogą sobie robić co chcą, przez co przy